Grażyna Torbicka nie musi martwić się o pracę? "Na pewno znajdzie się dla niej miejsce..." Fortunę zarabia poza telewizją

Grażyna Torbicka po trzech dekadach odeszła z TVP. Nie spieszy się z szukaniem nowej pracy. "Fakt" zdradza, że nie będzie miała problemów ze znalezieniem nowej posady.
Torbicka nie musi martwić się o pracę? Grażyna Torbicka nie spieszy się z szukaniem nowej pracy Grażyna Torbicka po trzech dekadach odeszła z TVP. Nie spieszy się z szukaniem nowej pracy. "Fakt" zdradza, że nie będzie miała problemów ze znalezieniem nowej posady. Grażyna Torbicka to jedna z ikon polskiej telewizji, która od ponad 30 lat związana była z TVP. Już kilka miesięcy temu pojawiły się jednak plotki, że gwiazda - zmęczona traktowaniem jej projektów po macoszemu - planuje zmienić pracodawcę. Kilka dni temu informacje o jej odejściu z publicznej telewizji potwierdziły się, jednak na razie nie wiadomo, gdzie będziemy mogli teraz oglądać Torbicką. Dziennikarka nie martwi się ponoć jednak o swoją zawodową przyszłość. Jak donosi bowiem "Fakt", choć Torbicką obejmuje półroczny zakaz konkurencji i na razie nie szuka ona nowej pracy, to... praca sama się do niej zgłosi. - Dla takiej osoby jak Torbicka na pewno znajdzie się miejsce w TVN. Tematyka filmowa jest ważna dla władz stacji. Jest wiele kanałów temu poświęconych, m.in TVN Fabuła. Nina też na pewno coś dla niej znajdzie. Grażyna może tam prowadzić na przykład koncerty i duże gale - zdradził w rozmowie z tabloidem znajomy Grażyny Torbickiej. Co ciekawe, gwiazda może w ogóle nie zdecydować się na ponowne związanie się z jedną firmą. Torbicka świetnie radzi sobie bowiem poza wizją, bo jest jedną z najpopularniejszych konferansjerek w Polsce. To na prowadzeniu różnych imprez zarabia najwięcej. - Wszyscy są gotowi zapłacić jej nawet 10 tys. zł, żeby poprowadziła galę - dodał informator "Faktu". Grażyna Torbicka może teraz w dodatku skupić się na projekcie, który jest wyjątkowo bliski jej sercu, bez obawy na to, że zamieszanie związane z pracą w telewizji odciągnie od niego jej uwagę. - Będzie mogła spokojnie przygotować się do festiwalu filmowego Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym, który już po raz 10. organizuje na początku sierpnia - zdradził "Faktowi" znajomy dziennikarki. Jesteście ciekawi, jakie będą dalsze zawodowe kroki Grażyny Torbickiej?

Grażyna Torbicka to jedna z ikon polskiej telewizji, która od ponad 30 lat związana była z TVP. Już kilka miesięcy temu pojawiły się jednak plotki, że gwiazda - zmęczona traktowaniem jej projektów po macoszemu - planuje zmienić pracodawcę. Kilka dni temu informacje o jej odejściu z publicznej telewizji potwierdziły się, jednak na razie nie wiadomo, gdzie będziemy mogli teraz oglądać Torbicką.

Dziennikarka nie martwi się ponoć jednak o swoją zawodową przyszłość. Jak donosi bowiem "Fakt", choć Torbicką obejmuje półroczny zakaz konkurencji i na razie nie szuka ona nowej pracy, to... praca sama się do niej zgłosi.

Dla takiej osoby jak Torbicka na pewno znajdzie się miejsce w TVN. Tematyka filmowa jest ważna dla władz stacji. Jest wiele kanałów temu poświęconych, m.in TVN Fabuła. Nina też na pewno coś dla niej znajdzie. Grażyna może tam prowadzić na przykład koncerty i duże gale - zdradził w rozmowie z tabloidem znajomy Grażyny Torbickiej.

Co ciekawe, gwiazda może w ogóle nie zdecydować się na ponowne związanie się z jedną firmą. Torbicka świetnie radzi sobie bowiem poza wizją, bo jest jedną z najpopularniejszych konferansjerek w Polsce. To na prowadzeniu różnych imprez zarabia najwięcej.

Wszyscy są gotowi zapłacić jej nawet 10 tys. zł, żeby poprowadziła galę - dodał informator "Faktu".

Grażyna Torbicka może teraz w dodatku skupić się na projekcie, który jest wyjątkowo bliski jej sercu, bez obawy na to, że zamieszanie związane z pracą w telewizji odciągnie od niego jej uwagę.

Będzie mogła spokojnie przygotować się do festiwalu filmowego Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym, który już po raz 10. organizuje na początku sierpnia - zdradził "Faktowi" znajomy dziennikarki.

Jesteście ciekawi, jakie będą dalsze zawodowe kroki Grażyny Torbickiej?

 

IN

Więcej o:
Komentarze (38)
Grażyna Torbicka nie musi martwić się o pracę? "Na pewno znajdzie się dla niej miejsce..." Fortunę zarabia poza telewizją
Zaloguj się
 • ar.co

  Oceniono 17 razy 13

  I znowu zepsuliście pisiorom cały weekend! Jak można tak okrutnie odbierać im radość z cudzego nieszczęścia?! Jak biedacy mają żyć bez świadomości, że komuś się pogorszyło?!

 • Gość: szaja25

  Oceniono 13 razy 9

  Pani Torbicka to znak towarowy, to bardzo znana i solidna "firma", czym ma się martwić?

 • Gość: C

  Oceniono 14 razy 8

  bardzo ciepła, piękna I skromna kobieta. zazdrościmy Panu Profesorowi .....

 • Gość: fuqu

  Oceniono 10 razy 6

  Od jakiegoś czasu nie oglądam właściwie TV.
  Czasami jednak spojrzę i wtedy ogarnia zgroza.

  Dzięki ci o wielki prezesie!
  Oczy mi odpoczywają, a i mózg ma się lepiej.

 • Gość: Małgorzata

  Oceniono 7 razy 5

  Oj tam,oj tam , Holecka obskoczy wszystko albo zaraz znajdzie się jakaś inna uzdolniona absolwentka z toruńskiej szkoły medialnej .W końcu już tylu nowych "cudownych"reporterów już działa w TVP....

 • Gość: perora

  Oceniono 4 razy 4

  Kogo to obchodzi ile i gdzie zarabia, liczy sie to kim jest.

 • cugierkoteczka

  Oceniono 6 razy 4

  pisowi w kwietniu zacznie spadać

  czas kopnąć prezesa w dudę

 • Gość: czytelniczka

  Oceniono 1 raz 1

  Na co jej te pieniądze, nie ma dzieci,do grobu tego nie zabierze,a ciągle jej mało.Tacy ludzie są chorzy.

 • Gość: Chronoxs

  Oceniono 1 raz 1

  "Będzie mogła spokojnie przygotować się do festiwalu filmowego Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym, który już po raz 10. organizuje na początku sierpnia - zdradził "Faktowi" znajomy dziennikarki."

  taak?
  A kto tam finansuje ten festiwal?
  Czy przypadkiem nie firmy państwowe?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX