Cate Blanchett na imprezach zachwyca. W codziennym wydaniu? To niestety nie jest stylizacja z planu filmowego

Cate Blanchett na czerwonym dywanie zawsze nas zachwyca. Jej prywatne stylizacje też zwracają uwagę, ale chyba z trochę innego powodu.

Cate Blanchett to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych gwiazd na świecie. Dwukrotna zdobywczyni Oscara zachwyca nie tylko swoimi filmowymi kreacjami, ale także stylizacjami z czerwonego dywanu.

Tym większym więc zaskoczeniem mogą być jej najnowsze zdjęcia. Paparazzi spotkali kilka dni temu Blanchett na ulicach londyńskiego West Endu i trzeba przyznać, że aktorka prezentowała się naprawdę osobliwie.

Uwagę zwraca przede wszystkim nowa fryzura gwiazdy - zamiast jasnych blond włosów, Cate Blanchett ma teraz... jasnoróżową fryzurę. Aktorka zasłoniła twarz dużymi okularami w stylu vintage z niebieskimi szkłami, a pod obszerny szary płaszcz założyła garnitur i czarny golf.

Taka stylizacja Blanchett mocno odbiega od kreacji, jakie wybiera gwiazda na czerwony dywan. Chcielibyśmy móc napisać, że ta metamorfoza to efekt pracy charakteryzatorów i kostiumografów na planie nowego filmu z udziałem aktorki, ale niestety, tym razem to wyłącznie jej własna inwencja. Wyszło ładnie?

Zobacz wideo

IN

Więcej o: