Orły 2016. Magdalena Cielecka w odważnej kreacji. Z tyłu? Super. Z przodu... TAKIEJ wpadki się nie spodziewaliśmy

Magdalena Cielecka przesadziła z makijażem? Jej look z gali rozdania Polskich Nagród Filmowych zwrócił naszą uwagę.

Magdalena Cielecka to jedna z najpiękniejszych polskich gwiazd. Aktorka zawsze wygląda perfekcyjnie i do tej pory trudno nam było przypomnieć sobie jakąś jej modową wpadkę.

Niestety, do takich zaliczy się z pewnością jej stylizacja z wczorajszej gali rozdania Orłów 2016. Choć kreacja gwiazdy - oryginalny kombinezon w kolorze pudrowego różu z odkrytymi plecami - pozytywnie wyróżniała się na tle innych, to coś innego zwróciło naszą uwagę.

Magdalena Cielecka zaliczyła bowiem poważne makijażowe faux pas ! Na policzkach aktorki znalazło się zdecydowanie za dużo ciemnego bronzera, który miał podkreślić jej kości policzkowe. Niestety, w ostrym świetle kamer i fleszy ten urodowy trik nie zdał egzaminu i sprawił, że twarz Cieleckiej wyglądała dość osobliwie, a sytuacji nie poprawił ciemny makijaż oczu.

To wielka szkoda, bo inne elementy stylizacji aktorki prezentowały się naprawdę bardzo dobrze i gdyby nie ta wpadka, to Cielecka z pewnością należałaby do ścisłej czołówki gwiazd, które najlepiej wypadły na wczorajszej gali.

IN

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.