Fanki Adele pozują do zdjęcia. Nagle zjawia się ONA. "Zareagowalibyście tak samo". Musicie to zobaczyć!

Pozujesz do zdjęcia, nagle ktoś mówi ci "cześć", odwracasz się, a tam... Adele. Brzmi abstrakcyjnie? Być może, ale to nie jest nasza wyobraźnia. W takiej sytuacji znalazło się kilka fanów wokalistki, a ich reakcję po prostu musicie zobaczyć.
 

Adele nagrała specjalny walentynkowy koncert dla BBC America. Kilka osób przybyłych na imprezę dostało szansę zrobienia sobie zdjęcia z Oscarem, który piosenkarka dostała za utwór "Skyfall". Jak się okazało, nie tylko z nim. Nieświadomi niczego fani pozowali do fotografii z samą Adele, która wraz z komikiem Grahamem Nortonem, wygłupiała się na drugim planie. Robiła głupie miny i świetnie się bawiła. Potem jakby nigdy nic podchodziła do fanów, a ich reakcja na zwykłe "cześć" idolki, była taka jak się domyślacie. Totalne zaskoczenie.

Screen z kanału YouTube BBC America

Jeśli znaleźlibyście się na ich miejscu, prawdopodobnie byście się śmiali, płakali i przytulali Adele - jak oni - twierdzą redaktorzy Huffington Post.

Adele może pochwalić się milionami sprzedanych płyt, ale mimo ogromnego sukcesu, wciąż pozostaje sobą. Swobodna i z dystansem do siebie. I jak tu jej nie kochać?

Zobacz wideo

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.