Kate Winslet nie zdobyła nagrody, ale gorąco gratulowała Leonardo DiCaprio. Fani "Titanica": Będę płakać. Kreacja? PIĘKNA

Kate Winslet na Screen Actors Gulid Awards nie zdobyła statuetki za rolę w "Stevie Jobsie", ale za to gorąco gratulowała zwycięstwa Leonardo DiCaprio.

Leonardo DiCaprio wyznał na tegorocznych Złotych Globach , że Kate Winslet jest jego ulubioną aktorką, a fani "Titanica" szaleli ze szczęścia. Organizatorzy kolejnej filmowej imprezy, Screen Actors Guild Awards, wiedzieli więc jak podkręcić zainteresowanie galą i posadzili aktorów obok siebie.

 

Ekscytacja fanów Jacka i Rose sięgała zenitu. Zaczęli cytować najbardziej kultowe kwestie z "Titanica" (nigdy się nie poddam!) i okazywali szczere wzruszenie:

Trzęsę się, jestem taka szczęśliwa.
Będę płakać.

Winslet i DiCaprio ich nie zawiedli. Aktor został po raz kolejny uhonorowany za rolę w "Zjawie", a tą która mu gratulowała, była oczywiście Winslet.

embed

giphy.com

Serdeczny uścisk tej dwójki roztapia serca wszystkich, którzy wciąż płaczą nad losem Jacka i Rose. Jak to możliwe, że nie byli razem?!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Winslet tym razem musiała obejść się smakiem i nagrodę za Najlepszą Damską Rolę Drugoplanową zgarnęła jej sprzed nosa Alicia Vikander. Należy jej jednak przyznać, że jak zwykle świetnie wyglądała. Elegancka suknia o syrenim fasonie świetnie podkreśliła kobiecą figurę aktorki. Szyk i klasa!

Zobacz wideo

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Więcej o: