Ryan Reynolds kontra łóżeczko z IKEI. Zgadniecie, kto wygrał? Media: Jest jednym z nas!

"Obejrzyjcie to wideo, Ryan Reynolds nigdy nie był wam bliższy." Tak jeden z portali zachęca swoich czytelników i chyba ma rację. Wszyscy kiedyś byliśmy ofiarami mebli IKEA do samodzielnego montażu.

James, dziecko Blake Lively i Ryan Reynoldsa ma już 9 miesięcy. Czas spędzony z małą mocno wpłynął na to, jak gwiazdor "Deadpoola" postrzega świat. Bycie superbohaterem czasem sprowadza się do umiejętności złożenia łóżeczka dla swojego dziecka. Na potrzeby wywiadu z pismem "GQ" aktor nagrał zabawny film pokazujący, że produkt z IKEI może być trudniejszym przeciwnikiem, niż niejeden zbir w filmie akcji. Efektem już zachwyciły się amerykańskie serwisy.

Próbując złożyć dziecięce łóżeczko, Ryan Reynolds udowadnia, że celebryci aż tak bardzo się od nas nie różnią - zauważył Elitedaily.com.
Ryan Reynolds jest jednym z nas! Nawet on nie potrafi zmontować mebli z IKEI - wtóruje E!Online
Wszyscy jesteśmy Ryanami Reynoldsami - śmieje się HuffingtonPost.com.
embed

Aktor kombinuje jak umie, by połapać się w instrukcji montażu. Gdy telefon do obsługi klienta nie pomaga, zapija smutki. W końcu podchodzi do sprawy na skróty i chwyta się ulubionego "narzędzia" każdego mężczyzny - srebrnej taśmy klejącej.

Czujemy twój ból, Ryan - przekonuje EliteDaily.com.

A tak wyglądają jego zmagania.

 

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o: