Gwiazdy z paparazzi radzą sobie różnie, ale tego jeszcze nie widzieliśmy. Zobaczcie, co zrobił Ben Affleck

Biją, krzyczą, niszczą sprzęt - sławy różnie próbują walczyć z paparazzi. Ben Affleck wybrał rozwiązanie jedno z najbardziej oczywistych, choć wśród gwiazd rzadko spotykane. Aktor poszczuł niechcianego gościa psem.

Ben Affleck może mieć powody do rozdrażnienia. Po 10 latach rozwodzi się z Jennifer Gardner , a jako że para od zawsze unikała publicznego afiszowania się ze swoimi sprawami, to zrozumiałe, że teraz wszelkie zdjęcia aktora spoza czerwonego dywanu stały się jeszcze bardziej pożądanym towarem dla paparazzi. Widać niechciani fotoreporterzy dali się naprawdę we znaki gwiazdorowi, bo na spotkanie z jednym z nich zareagował tak:

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Jeśli chodzi o kontakty z paparazzi, to Bena Afflecka można było do tej pory uznać za oazę spokoju. Gdy ich widział, spuszczał głowę i udawał, że go tam nie ma. Teraz pomoc okazał jego owczarek niemiecki, który ochoczo ruszył w stronę paparazzo. Patrząc na ten pysk, mamy wrażenie, że to były ostatnie zdjęcia Afflecka w wykonaniu tego pana. Choć być może wystarczyła groźna mina samego aktora, tylko spójrzcie na ten wzrok, aż robi się zimno.

karo

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

Partner - materiał

celebrity look

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.