Sylvester Stallone robi się całkiem niewidoczny. Ale nie może być inaczej, gdy obok są ONE. Trzy córki i wszystkie takie śliczne!

Większość gwiazd marzy o tym, by choć na chwilę móc przejść ulicą jako niezauważeni. Sylvester Stallone nie ma tego problemu. Zawsze gdy pojawia się ze swoimi pięknymi córkami, to one skupiają całą uwagę. Tym razem nie mogło być inaczej.

Sylvester Stallone chętnie zabiera córki na czerwony dywan czy branżowe imprezy. Tym razem jednak, choć okazja była całkowicie prywatna, to i tak rodzinie gwiazdora towarzyszyli paparazzi. Patrząc na zdjęcia ślicznych córek filmowego Rambo i ich mamy, jesteśmy przekonani, że materiał sprzedał się niczym świeże bułeczki. Z roku na rok wszystkie panie stają się bowiem coraz piękniejsze.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA STALLONE'A I JEGO RODZINY >>

Jedna z trzech córek aktora, "środkowa" -  Sistine - obchodziła w sobotę swoje 17 urodziny. Dziewczyna do restauracji Craig's w zachodnim Hollywood ubrała się w czarną mini z wieloma wycięciami. Kreacja świetnie podkreśliła wszystkie atuty sylwetki dziewczyny. A ma ich niemało, co zresztą zamierza wykorzystać w przyszłości, bowiem stawia już pierwsze kroki jako modelka.

Oprócz jubilatki i dumnego taty w kolacji wzięły udział także dwie pozostałe córki aktora 19-letnia Sophie i najmłodsza 13-letnia Scarlet . Towarzyszyła im także piękna mama i żona Stallone'a Jennifer Flavin. W czasach młodości pracowała jako modelka i nadal nic nie straciła nic ze swojej urody. Dodajmy tylko, że w tym roku kończy 47 lat.

Sylvester Stallone ma też dwóch synów z pierwszego małżeństwa z Sashą Czack. Jego pierwszy syn Sage Moonblood, zmarł w lipcu 2012 roku. Drugi syn, Seargeoh, ma 35 lat.

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.