Wiele wpadek w TV na żywo widzieliśmy, ale czegoś takiego nigdy. Brytyjska prezenterka "próbowała to ukryć, ale się nie udało"

W polskiej telewizji widzieliśmy już papierosy zostawione na stole, w brytyjskiej widzowie mogli się przekonać, co prezenterka zjadła na śniadanie.

W programach na żywo wpadki są na porządku dziennym. Z reguły dostarczają one widzom sporo radości (tym, którym się przytrafiają, trochę mniej). Nie inaczej stało się, kiedy we wtorek swoją przygodę na wizji miała jedna z prowadzących program "Good Morning Britain" stacji ITV. Susanna Reid chyba trochę za późno została poinformowana o "wejściu" i nie zdążyła usunąć z kadru talerza ze swoim śniadaniem. Sytuację próbowała ratować, odsuwając go stopą pod stół.

Śniadanie Susanne Reid do tej pory było tajemnicą dla widzów. Już nie jest. Wszyscy mogliśmy zobaczyć, jak dyskretnie próbowała ukryć resztki jedzenia za pomocą sprytnej pracy stóp. Nie udało się - opisuje "Daily Mail".
 

Prezenterka raczej nie przejęła się wpadką i całe zajście skomentowała żartobliwie na Twitterze .

Ten moment, kiedy twoje śniadanie pojawia się na wizji, a ty myślisz, że udało ci się je ukryć sekretnie za biurkiem - napisała dołączając klip z wpadką.

Susanna Reid komentuje swoją wpadkę na TwitterzeSusanna Reid komentuje swoją wpadkę na Twitterze Twitter.com/susannareid100

Twitter.com/susannareid100

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o: