Caitlyn Jenner wrzuca do sieci pierwsze zdjęcie. Nad basenem z koleżankami. "Trans jest piękne".

Caitlyn Jenner właśnie dodała swoje pierwsze zdjęcie na Twitterze od czasu jej wielkiej metamorfozy.

Caitlyn Jenner zaczęła swoje życie od początku w wieku 65 lat. Jako kobieta założyła także nowe konto na Twitterze, które od razu zaczęły obserwować miliony internautów. Aktualnie jej profil śledzi ponad 2,45 mln użytkowników. W sobotę Jenner podzieliła się ze światem swoim pierwszym zdjęciem.

Caitlyn JennerCaitlyn Jenner Screen z Twitter.com/caitlyn_jenner Screen z Twitter.com/caitlyn_jenner

Caitlyn Jenner (trzecia od lewej) pozuje na nim wraz z pięcioma innymi kobietami, jej bliskimi przyjaciółkami, które miały ją wspierać w procesie przemiany. Wszystkie stoją jednak tyłem, więc ich tożsamość nie jest znana. Dailymail.co.uk zwraca uwagę, że być może Jenner towarzyszą Laverne Cox, Janet Mock, Geena Rocero i Carmen Carrera. To właśnie ich nazwiska wymieniała bowiem w wywiadzie dla "Vanity Fair", nazywając je prekursorkami ruchu trans. O tym, że na zdjęciu pozują kobiety, które przeszły zmianę płci, świadczyć może także wymowny opis fotografii.

Ucz się od tych, którzy tą ścieżką kroczyli przed tobą - czytamy opis. Jenner dodała także hasztagi - Trans jest piękne. Żyjąc naszą prawdą. Dopiero początek.

Bruce (Caitlyn) Jenner na okładce 'Vanity Fair'Bruce (Caitlyn) Jenner na okładce "Vanity Fair" Vanity Fair Vanity Fair

karo

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Agora SA