Polsat Superhit Festiwal. Kaczorowska tym razem nie zawiodła. Cekinowe paski, frędzle i rozcięcia do biodra. Jest jeszcze goręcej niż w "TzG"!

Aktorka na Polsat Superhit Festiwal zaliczyła swój debiut w roli prowadzącej. Zadanie to wymagało wyjątkowej stylizacji - tym razem Kaczorowska nie zawiodła.

Agnieszka Kaczorowska udziałem w ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami" udowodniła, że jest jedną z najseksowniejszych aktorek/tancerek w Polsce. Liczyliśmy na to, że seksapilem olśni również na festiwalu w Sopocie. W piątek przeżyliśmy małe rozczarowanie - Kaczorowska pokazała się w bardzo grzecznej i "pozakrywanej" stylizacji. Wszystko wynagrodziły sukienki, które przygotowała na sobotę. Obydwie kreacje miały to, do czego zdążyliśmy się przyzwyczaić w tanecznym show - dekolt, cekiny, frędzle, wycięcia sięgające niemal biodra. Biała sukienka wydała nam się podejrzenie znajoma - tak, jest to strój Kaczorowskiej z jednego z odcinków "Tańca z Gwiazdami".

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Na taką Agnieszkę czekaliśmy. A jak Wam się podoba?

embed

Zobacz też:

Przeplotki: Doda została zniesiona ze sceny przez Majdana, a Edyta Górniak płakała, bo... Dlatego warto oglądać festiwale w Sopocie

Zobacz wideo

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.