Kate kilka godzin po porodzie wyglądała TAK. "Czy ktoś urodził to dziecko za nią?!". Oto sekret idealnego wyglądu księżnej

Córka księżnej Kate i księcia Williama przyszła na świat prawie tydzień po planowanym terminie. Młoda mama do formy po porodzie wróciła za to w rekordowo szybkim tempie.

K siężna Kate i książę William ukazali się oczom koczujących pod szpitalem tłumów zaledwie 10 godzin po narodzinach ich córeczki. Kate była w rewelacyjnej formie.

Jak ona to zrobiła?! Kate wygląda lepiej niż kiedykolwiek w niecałe 12 godzin po urodzeniu dziecka! - komentuje magazyn "People".
W stylowej sukience w kwiaty i z włosami charakterystycznie dla niej pofalowanymi, Kate wyglądała niewiarygodnie świeżo, kiedy razem z Williamem pokazywała światu swoją córkę - dodaje "Daily Mail".

Brytyjski tabloid dotarł do informacji częściowo wyjaśniających świetny wygląd księżnej. Jak się okazuje, fryzjerka Kate w szpitalu pojawiła się godzinę po porodzie. Na miejscu już czekał sztab makijażystów i stylistów, którzy pomogli księżnej zaprezentować się jak najlepiej. Jej niewiarygodnie dobra prezencja szybko stała się tematem numer jeden na Twitterze. Niektórzy internauci wprost nie mogli uwierzyć, że można wyglądać tak rewelacyjnie parę godzin po porodzie.

Kate Middleton wygląda ślicznie. Ja nie wyglądałam tak dobrze 10 tygodni po porodzie.
Jakim cudem Kate wygląda tak świetnie godziny po urodzeniu dziecka?!
Nie rozumiem jak to możliwe, że wygląda tak dobrze. Parę godzin temu urodziła, a teraz wychodzi ze szpitala w wiosennej sukience wyglądając nienagannie.
Kate urodziła dziecka dosłownie parę godzin temu, a wygląda szczuplej i piękniej niż ja w swój dobry dzień.
Wyglądam gorzej po 30 minutach na siłowni, niż Kate Middleton po porodzie.
Jak to możliwie, że księżna wygląda tak dobrze w tak krótkim czasie po porodzie? Czy ktoś urodził to dziecko za nią? - pisali internauci na Twitterze.

em

Kim jest kobieta, która podbiła serce księcia Williama? Przeczytaj w książce >>

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o: