To ostatnie zdjęcia księżnej Kate przed porodem. Kilka dni temu zawiozła syna na basen do pałacu

Drugie royal baby, córka księżnej Kate i księcia Williama, przyszło na świat w sobotę. A kilka dni temu, gdy cały świat gorączkowo oczekiwał narodzin dziecka, to Kate w tym czasie zajmowała się swoimi codziennymi obowiązkami.

Częścią tych codziennych obowiązków księżnej Kate było zajmowanie się pierwszym dzieckiem, księciem Jerzym . W czasie, kiedy co bardziej zniecierpliwieni poddani gromadzili się przed londyńską kliniką, księżna robiła to, co tysiące mam na całym świecie. We wtorek po południu, jak gdyby nigdy nic, wsiadła za kierownicę samochodu i zawiozła swojego syna na basen w Pałacu Buckingham, gdzie mały Jerzy uczy się pływać.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Księżnej w wyprawie towarzyszyli ochroniarze i niania, ale to Kate prowadziła pojazd. Wprawiło to brytyjskie media w niemałe zdziwienie.

Czy nie powinna już odpoczywać i się położyć? W towarzystwie pięciu ochroniarzy księżna sama prowadziła samochód, w którym przebywał też jej syn i niania - pytał wtedy "Daily Mail".

Księżna Kate urodziła córkę w szpitalu St. Mary's w londyńskiej dzielnicy Paddington. Z informacji podanych przez rzecznika Pałacu Kensington wiemy, że dziecko przyszło na świat o 8:34 lokalnego czasu i waży 3,71 kg.

Zobacz wideo

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.