Podziwiał pupę żony Johna Legenda. Muzyk odpowiedział. Ale nic nie pobije komentarza partnerki "przyłapanego"

Nudne pozy i uśmiechy to nie wszystko, co możemy znaleźć na zdjęciach ze ścianek. Czasem fotografom uda się uwiecznić moment zapomnienia i zachwytu nad wdziękami modelek, a ze zdjęcia śmieje się później cały internet.

Piękna żona Johna Legend a , modelka Chrissy Teigen, była wśród zaproszonych na doroczną galę White House Correspondents' Dinner. Znalazł się tam również trener zespołu futbolu amerykańskiego New England Patriots, Bill Belichick. Kiedy goście pozowali wspólnie na ściance, trener nie mógł oprzeć się wdziękom Teigen i spojrzał wymownie na tylną część jej sylwetki. Zabawną sytuację na zdjęciu wychwycił jeden z dziennikarzy sportowych, który wrzucił je do sieci, a jego post na Twitterze "podał dalej" wyraźnie rozbawiony całą sytuacją Legend.

Chrissy Teigen, Bill BelichickChrissy Teigen, Bill Belichick Twitter.com/FeitsBarstool

Twitter.com/FeitsBarstool

Muzyk dodał od siebie komentarz "Spy Gate" (afera szpiegowska - przyp.red.). Jest to odwołanie do słynnej afery z udziałem New England Patriotrs i ich trenera, którą Stany żyły w 2007 roku - jednego z pracowników zespołu przyłapano na nagrywaniu sygnałów, jakie podczas meczów przysyłają sobie zawodnicy przeciwnej drużyny, co jest niezgodne z regulaminem rozgrywek.

John LegendJohn Legend Twitter.com/johnlegend

Twitter.com/johnlegend

Tym razem jednak za "szpiegowanie" nikt na trenera się nie obraził. Teigen również podeszła do sprawy z dystansem. Na Twitterze, odwołując się do swoich, według niej skromnych, "walorów", napisała:

Nikt tam nie patrzył na mój tyłek. Wszyscy zastanawiali się raczej, dlaczego go tam nie ma, co jest całkiem uzasadnioną wątpliwością.

Innego zdania była żona Bellichicka, Linda Holliday. Tak, ona też skomentowała sprawę - zamieszczając zdjęcie, na którym jej mąż podziwia wdzięki modelki zauważa, że nie tylko trener je docenił.

Nie no, ale serio, kto jej nie "obczajał" na tym zdjęciu?! Wydaje mi się, że nawet ja spojrzałam - napisała, dodając hashtag "piękna kobieta".

Post z Intagrama Lindy HollidayPost z Intagrama Lindy Holliday Instagram.com/lindahollidayofficial

Instagram.com/lindahollidayofficial

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.