Ani puchowa kurtka, ani wielkie ogrodniczki nie były w stanie ukryć ciążowych krągłości Biel. Ale ma już wielki brzuch!

Żona Justina Timberlake'a spodziewa się ich pierwszego dziecka. Przyszła mama nie zwalnia jednak tempa. Z ogromnym brzuchem wróciła właśnie na plan filmowy.

Jessica Biel już wkrótce dołączy do grona znanych młodych mam. Jak na razie nie jest znana data porodu, ale sądząc po najnowszych zdjęciach, można się spodziewać, że nastąpi to już naprawdę niedługo. Paparazzi sfotografowali ukochaną Justina Timberlake'a na planie zdjęciowym do filmu "The Devil and the Deep Blue Sea". I zobaczcie tylko, jaki ogromny jest już jej ciążowy brzuch!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Świadkowie donoszą, że Biel nie ma zamiaru zwalniać tempa pracy. Na planie jest od godziny 6 rano aż do zmierzchu. Źródło "Daily Maila" donosi , że aktorka czuje się bardzo dobrze, a na planie nie jest traktowana w jakiś szczególny sposób. Świetnie dogaduje się również z pozostałymi aktorami - Jasonem Sudeikisem oraz znaną z "Gry o tron" Maisie Williams.

Jest wobec wszystkim słodka i bardzo przyjaźnie nastawiona - twierdzi informator portalu Eonline.com.

Aktorka kręciła sceny, na których nie widać jej zaokrąglonych kształtów. Podobno w filmie nie zobaczymy jej ciążowego brzucha. W przerwach między ujęciami Biel próbowała ukryć krągłości pod wielką puchową kurtką i luźnymi ogrodniczkami, ale w tej fazie ciąży to na nic. Brzuch jest już bardzo widoczny.

aga

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.