Pierwszy trening! Szczawińska i Kochanek przed "TzG": Nie wiedziałam, że to takie trudne. Nie zgadniecie, czego boi się modelka

Już wiosną zobaczymy w Polsacie kolejną edycję "Tańca z Gwiazdami". My czekamy, a gwiazdy ćwiczą układy. Tak wygląda trening modelki i jej tanecznego partnera.

Kamila Szczawińska to pierwsza polska top modelka, którą będziemy mogli oglądać na parkiecie słynnego show. Partnerować jej będzie Robert Kochanek - tancerz, którego nie widzieliśmy w ostatnich edycjach. Wcześniej tańczył m.in z Joanną Koroniewską (zajęli III miejsce) i Joanną Liszowską (V miejsce).

Jak z układami tanecznymi radzi sobie Szczawińska? Sprawdźcie sami.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Bez wątpienia modelka będzie wyglądać wspaniale, a po fotografiach widać, że jest bardzo rozciągnięta i wysportowana. Nic dziwnego - pasją Szczawińskiej jest taniec na rurze. We wpisie, który zamieściła na swoim blogu Myfitspirations.com przyznała, że treningi dają wiele radości, ale mają też swoje minusy:

Jest krew, pot i duuużo śmiechu Poza tym wiele godzin na parkiecie, powoduje, że muszę bardzo pilnować, aby nie chudnąć - przyznała modelka. -  Awokado, ryż, banany, migdały to teraz podstawa mojego żywienia.
Nie wiedziałam, że to takie trudne - napisała z kolei na Instagramie .

Myślicie, że ta para ma szansę wygrać show?

jus

Więcej o: