Rozalia Mancewicz wychodzi za mąż! Pokazała zdjęcia z przymiarek sukni ślubnej

Jaką suknię ślubną ma Rozalia Mancewicz?

Rozalia Mancewicz wychodzi za mąż. Znalazła też już swoją wymarzoną suknię ślubną. Wyboru pomagały jej dokonać mama oraz siostry: Laura i Natalia.

Rozalię Mancewicz poznaliśmy w 2010 roku, gdy została uznana za najpiękniejszą z Polek. Miss Polonia 26 września wychodzi za mąż. Ceremonia odbędzie się na Podlasiu, a wesele w Majątku Howieny w Pomigaczach koło Białegostoku. W salonie Cymbeline Paris w Białymstoku miss Polonia wybrała swoją suknię. Zdjęcia z zakupów pokazała na swoim blogu Ewa Wojciechowska.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z PRZYMIAREK >>

Jak podaje Wojciechowska , pięknej miss doradzała mama, dwie siostry oraz właścicielka salonu Elżbieta Wierzbicka, która zna przyszłą pannę młodą już od 10 lat.

Od początku wybierałyśmy zdecydowanie długie suknie Pronovias w kolorze perłowej bieli, która idealnie podkreśla alabastrową cerę i piękne, błękitne oczy Rozalki. Do tego koniecznie długi welon, bo teraz znowu powróciła moda na długie, powłóczyste welony - odpowiadała Wierzbicka w rozmowie z dziennikarką.

Niestety, na jaką ostatecznie suknię zdecydowała Mancewicz, pozostało tajemnicą. Nie ma jednak chyba takiej, w której byłoby jej nie do twarzy.

Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo

karo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.