Wojciechowska komentuje efekt xero z pokazu: Ile się dowiedziałam! "W hucie przy piecu na jednej zmianie stały"

Ewa Wojciechowska o feralnej stylizacji z pokazu Gosi Baczyńskiej.

"Śmiałyśmy się do łez" - tak Ewa Wojciechowska skomentowała na swoim blogu bardzo podobne kreacje, które miały na sobie z Katarzyną Zielińską na imprezie.

W poniedziałek na warszawskiej Pradze w parku tuż obok atelier na Floriańskiej odbył się pokaz najnowszej kolekcji Gosi Baczyńskiej. Pojawiły się na nim Katarzyna Zielińska i Ewa Wojciechowska. Nie byłoby w tym żadnej sensacji, gdyby nie fakt, że miały na sobie prawie identyczne kreacje.

Katarzyna Zielińska i Ewa WojciechowskaKatarzyna Zielińska i Ewa Wojciechowska WBF WBF

<< ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ OBU GWIAZD >>

Dwa dni późnej Ewa Wojciechowska na swoim blogu skomentowała całe zajście.

To podobno najgorszy koszmar każdej kobiety. Inna kobieta na tym samym przyjęciu ubrana w identyczną lub podobną kreację. Przeżyłam właśnie takie kosmiczne spotkanie na pokazie Gosi Baczyńskiej. Ale zamiast rozpaczy i darcia szat, śmiałyśmy się z koleżanką Kasią Zielińską do łez. I śmiejemy się z naszych metalicznych stylizacji do teraz - czytamy na blogu Wojciechowskiej.

Wojciechowska podkreśliła we wpisie, że do rzadkości należy sytuacja, gdy na jednej imprezie dwie osoby mają stroje uszyte z tak mało popularnego materiału jak one. Tym bardziej czuły się więc rozbawione. Warto jednak zauważyć, że tego wieczoru w podobnej stylizacji (też metalicznej, lecz złotej) pojawiła się Monika Olejnik . Pod ten trend da się podciągnąć jeszcze jedną osobę - Krzysztofa Maternę i jego błyszczący skórzany płaszcz :)

Monika Olejnik i Tomasz ZiółkowskiMonika Olejnik i Tomasz Ziółkowski Kapif Kapif

Krzysztof MaternaKrzysztof Materna Kapif Kapif

Jednak nie wszyscy reagowali tak bezstresowo jak same zainteresowane. Wojciechowska przytoczyła komentarze internautów, którym ich kreacje się nie spodobały.

Ile dzięki tej stylizacji godnej działu "Genetix", ilu rzeczy ja się dowiedziałam, ha! (...).  Kosmitki, hostessy, czy też "urwałyśmy się" prosto z planu "Star Treka" lub "Seksmisji", bardzo podobała mi się ta uwaga: "W hucie przy piecu na jednej zmianie stały wku o.e, bo nie zdążyły się przebrać do słitfoci". Autorowi "Browaryr" przyznaję sreberko - pisze Wojciechowska.

kosmitki, hostessy, czy też "urwałyśmy się" prosto z planu "Star Treka" lub "Seksmisji", bardzo podobała mi się ta uwaga: "W hucie przy piecu na jednej zmianie stały wku o.e, bo nie zdążyły się przebrać do słitfoci". Autorowi "Browaryr" przyznaję sreberko - See more at: http://ewawojciechowska.pl/moda/kosmici-star-trek-seksmisja-2/#sthash.V6X36ulf.dpuf

Zielińska miała na sobie tego wieczoru komplet - spódnicę i żakiet - od La Manii. Wojciechowska natomiast płaszcz marki Harmnni, stworzonej przez polską projektantkę Monikę Robaszewską.

karo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.