Święta w Nowym Jorku, Wielkanoc w St. Tropez, a narty w St. Moritz. Syn Przetakiewicz nie ma nudnego życia

Syn projektantki chętnie pokazuje na Instagramie, jak żyje.

Do tej pory o synu Joanny Przetakiewicz, Alexie, wiedzieliśmy niewiele. Zdecydowanie pełniejszy obraz pojawia się, kiedy przyjrzymy się zdjęciom, które chętnie umieszcza na Instagramie.

Luksus, dobra zabawa, podróże. Syn Joanny Przetakiewicz , Alex chętnie dzieli się zdjęciami z ciekawych wydarzeń ze swojego życia. Fotografuje się ze znanymi przyjaciółmi, m.in. z Zosią Ślotałą i Natalią Klimas, pokazuje zdjęcia z wypadów do St. Tropez, St. Moritz, St. Tropez, Londynu czy Nowego Jorku. Wspiera mamę na pokazach La Manii, co też dokumentuje na profilu. Sobota to dzień odpoczynku, dlatego spędza ją na basenie. A kolację urodzinową wyprawił w restauracji Warszawa Wschodnia, której właścicielem jest Mateusz Gessler. Przy suto zastawionym stole siedziało spore grono znajomych. Każde ze zdjęć Alex opatrzył znamiennymi tagami.

<< ZOBACZ, JAK ŻYJE ALEX PRZETAKIEWICZ >>

Alex Przetakiewicz ma 24 lata. Studiował stosunki międzynarodowe w Rzymie.

Jak twierdzi jego mama, mógłby być dziennikarzem, prawnikiem lub nawet dyplomatą, bo uwielbia pracować z ludźmi - czytamy na Fakt.pl.

Joanna Przetakiewicz ma 3 synów. Na pokazie kolekcji "4 Element" chętnie z nimi pozowała. Przyznała, że gdy odeszła z synami od męża, zaczęła nowe życie.

Zabrałam synów, wyprowadziłam się. To była piekielnie trudna decyzja, otwarcie nowego rozdziału życia, rozdziału, na który nie miałam wtedy żadnego pomysłu. Wiedziałam jednak, że muszę zmienić swoje życie. Nie mam jednak wątpliwości, że w odróżnieniu od tysięcy kobiet w podobnej sytuacji było mi łatwiej, bo byłam niezależna finansowo. Pieniądze dały mi wolność wyboru. Nie odchodziłam do innego mężczyzny i pewnie do dzisiaj żyłabym sama, gdybym nie spotkała kogoś tak niezwykłego. - mówiła w rozmowie z "VIVĄ!".

Bizneswoman ma dobry kontakt z synami.

Zawsze mieli we mnie silne oparcie. Jak było trzeba, to byłam dla nich mamą kumpelką, innym razem mamą korepetytorem, innym - matką przez duże M, czyli bardzo czułą i opiekuńczą. Nie brakowało też momentów, że musiałam być matką po męsku, twardo egzekwującą ustalone zasady. Nie miałam wyboru. Uczyłam się tych ról w biegu. Z czasem stawali się jednak mężczyznami odpowiedzialnymi za los jedynej w ich gronie kobiet - dodała.

Kolejny sukces Joanny Przetakiewicz. Projektantka zaprezentowała właśnie najnowsza kolekcję swoich ubrań '4 Element'. Ten moment celebrowała nie tylko z partnerem Janem Kulczykiem, ale także z dziećmi z poprzedniego małżeństwa. Joanna Przetakiewicz ma troje nastoletnich synów, młodych i przystojnych. Panowie wspierali mamę podczas ważnego dla niej dnia. W jednym z wywiadów Przetakiewicz zdradziła, że jest głęboka więź między nią a synami. Gdy rozstała się z mężem, chłopców wzięła ze sobą. Wszystko musiała zacząć od nowa. Te chwile ich do siebie zbliżyły. Wspólnie, na nowo, zbudowali rodzinny dom. A teraz tworzą zgrany zespół wraz z Janem Kulczykiem. Kolejny sukces Joanny Przetakiewicz. Projektantka zaprezentowała właśnie najnowsza kolekcję swoich ubrań "4 Element". Ten moment celebrowała nie tylko z partnerem Janem Kulczykiem, ale także z dziećmi z poprzedniego małżeństwa. Joanna Przetakiewicz ma troje nastoletnich synów, młodych i przystojnych. Panowie wspierali mamę podczas ważnego dla niej dnia. W jednym z wywiadów Przetakiewicz zdradziła, że jest głęboka więź między nią a synami. Gdy rozstała się z mężem, chłopców wzięła ze sobą. Wszystko musiała zacząć od nowa. Te chwile ich do siebie zbliżyły. Wspólnie, na nowo, zbudowali rodzinny dom. A teraz tworzą zgrany zespół wraz z Janem Kulczykiem.  Kapif Kapif

Joanna Przetakiewicz znów króluje. Właśnie zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję '4 element'. Taki sukces Przetakiewicz celebrowała nie tylko z Janem Kulczykiem, ale także z... synami. Projektantka ma z poprzedniego związku troje synów. Wszyscy młodzi i przystojni. Joanna Przetakiewicz znów króluje. Właśnie zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję "4 element". Taki sukces Przetakiewicz celebrowała nie tylko z Janem Kulczykiem, ale także z... synami. Projektantka ma z poprzedniego związku troje synów. Wszyscy młodzi i przystojni.  Kapif Kapif

Vic

Więcej o: