Gafa Marcina Mellera w programie na żywo. Mołek zaskoczona: Słucham?! Ależ się tłumaczył

Meller popełnił błąd na antenie.

"Słucham?? A ja??" - powiedziała Magda Mołek, krztusząc się ze śmiechu, gdy chwilę wcześniej Marcin Meller, współprowadzący "DD TVN", pomylił się, zapowiadając kolejny materiał programu.

Za to właśnie lubimy telewizję na żywo: za nieplanowane wpadki i sposoby, w jaki radzą sobie z nimi główni ich bohaterowie. Tym bardziej, gdy są to tak otrzaskane z kamerą osoby jak Magda Mołek i Marcin Meller . W niedzielę współgospodarz "DD TVN" wprowadzał widzów w kolejną część programu. Jednak zrobił to w niezbyt fortunny sposób.

A w naszej kuchni jedna pani, dwóch panów - powiedział Meller, przedstawiając Natalię Schneider i Andrzeja Polana, którzy w niedzielę gotowali w studio.
Słucham?! A ja??? - powiedziała krztusząc się ze śmiechu Magda Mołek, która stała obok Mellera.

Magda Mołek, Marcin Meller.Magda Mołek, Marcin Meller. Kapif Kapif

Meller w tym momencie uświadomił sobie, co powiedział. Cała czwórka zanosiła się od śmiechu.

Wróć - zaczął tłumaczyć się Meller. - Chciałem powiedzieć Natalia Schneider, Andrzej Polan, a drugi pan to nie chodziło mi o mnie. Jak wieczorem dostaję w scenariuszu informację, że będzie Oliwier, to jestem pewny, że Oliwier Janiak, a tu się okazuje, że Oliwier w butelce, w ogóle nie chodziło mi o nas - wybrnął ostatecznie Meller.

Andrzej PolanAndrzej Polan Kapif Kapif

Andrzej Polan i Natalia Schneider w niedzielnym "DD TVN" przedstawiali bowiem dania z użyciem oleju "Oliwier". To miało być przyczyną pomyłki Mellera.

Natalia SchneiderNatalia Schneider WBF WBF

karo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.