Gdy ostatnio widzieliśmy Izę Miko, była wychudzona i wyglądała tak, a teraz...

Iza Miko pojawiła się na premierze.

Wielu aktorów zmienia się dla roli. Drastyczny ubytek wagi lub też, wręcz odwrotnie, zdobycie dodatkowych kilogramów to norma w Hollywood. Do tych standardów dostosowała się także Iza Miko. Teraz wraca już do swojej normalnej sylwetki.

Iza Miko w Stanach intensywnie pracuje. Ostatnio zagrała w obrazie "Thinspiration", w którym jej postać zmagała się z anoreksją. Do tej roli musiała sporo zrzucić (zobacz: Iza Miko drastycznie schudła:Ważę zazwyczaj 50 kg, a teraz...) . Ubytek wagi był zauważalny, szczególnie gdy patrzyło się na nogi aktorki.

Iza MikoIza Miko Screen z Instagram.com

Ostatnie tygodnie nie były dla Miko łatwe. Zmarł bowiem Charlie Deniham , z którym Polka była bardzo związana (Zobacz: Nie żyje syn znanego hotelarza. Iza Miko: Czy to możliwe, że kocham cię jeszcze bardziej). Można jednak domyślać się, że stanęła już na nogi. Ostatniego dnia marca Miko pojawiła się w Los Angeles na premierze filmu, w którym wystąpiła, "Make Youre Move" i jej wygląd napawa optymizmem. Widać, że wróciła do zdrowej wagi - nie ma już kościstych rąk czy patykowatych ud.

KAZUKI HIRATA / HOLLYWOODNEWSWIRE.NET / PRPHOTOS.COM/Kazuki Hirata / HollywoodNewsWire.net / PRPhotos.com

Więcej zdjęć Miko z tego wydarzenia zobaczycie TUTAJ.

Zobacz też:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.