Mateusz Gessler zrezygnował. To Wojciech Modest Amaro poprowadzi "Piekielną kuchnię"?

Portal Press.pl nieoficjalnie dowiedział się, że "Piekielną kuchnię" poprowadzi Wojciech Modest Amaro.

Portal Press.pl nieoficjalnie dowiedział się, że "Piekielną kuchnię" poprowadzi Wojciech Modest Amaro.

Niewiele by brakowało, a polską wersję Hell's Kitchen - Piekielnej Kuchni" poprowadziłby syn Adama Gesslera, Mateusz Gessler . Ten jednak wycofał się z produkcji. Nowym prowadzącym ma podobno zostać Wojciech Modest Amaro :

Szefem kuchni w programie "Hell's Kitchen - Piekielna kuchnia", który zadebiutuje w wiosennej ramówce Polsatu, będzie Wojciech Modest Amaro - nieoficjalnie dowiedział się "Presserwis" - czytamy na Press.pl.

Wojciech Modest AmaroWojciech Modest Amaro Kapif Kapif

Wojciech Modest Amaro jest już dobrze znany widzom Polsatu - jest jednym z czterech jurorów "Top Chefa". Ponadto prowadzi warszawską restaurację Atelier Amaro. Amaro w przeciwieństwie do Gesslera uchodził za w sympatycznego jurora. Choć czasem był surowy w ocenie, nie obrażał uczestników. Myślicie, że nadaje się do "Piekielnej kuchni"?

Gordon RamseyGordon Ramsey Mat. promocyjne Mat. promocyjne

Program Hell's Kitchen - Piekielna kuchnia" pojawi się w telewizji 1 kwietnia. Już 17 lutego ruszają pierwsze castingi do programu. Realizatorzy namawiają na Facebooku amatorów kuchni do spróbowania swoich sił i stawienia czoła polskiemu Gordonowi Ramsay'owi.

Piekielna Kuchnia.Piekielna Kuchnia. Facebook.com/Piekielna Kuchnia Facebook.com/Piekielna Kuchnia

Przypomnijmy, że wcześniej pojawiła się informacja, że kulinarne show ma poprowadzić Mateusz Gessler, który zrezygnował z tej propozycji z powodów osobistych ( Mateusz Gessler wycofał się z "Hell's Kitchen"! ).

Mateusz GesslerMateusz Gessler Polsat Polsat

Vic

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.