Ile zarobiła już Ewa Chodakowska? "Newsweek" oblicza i wychodzi mu...

Tygodnik "Newsweek" obliczył ile mogła zarobić Ewa Chodakowska na każdym projekcie. Sumy są naprawdę wysokie.

Ewa Chodakowska błyskawicznie stała się najpopularniejszą trenerką. Nic więc dziwnego, że także jej zarobki poszybowały w górę. "Newsweek" obliczył, ile mogła zarobić Ewa Chodakowska od początku swojej działalności. Szacunki tygodnika są naprawdę imponujące. Pierwsza książka najpopularniejszej trenerki w Polsce "Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską" stała się bestsellerem. W przeciągu zaledwie pół roku sprzedano 100 tys. egzemplarzy. Ekspert czasopisma szacuje, że Chodakowska mogła zarobić na niej ponad 200 tys. złotych. Nie zapominajmy o innych ważnych projektach trenerki. Wydała ona, przecież płytę DVD, której sprzedano ponad 50 tys. sztuk, jest ambasadorką marki Adidas, współpracuje z siecią Play, a sam wizerunek instruktorki warty jest według czasopisma 300-400 tysięcy złotych.

Tyle mogłaby żądać, gdyby jakaś firma chciała wykorzystać go w całorocznej kampanii - ocenia na "Newsweeka" Radosław Kaczmarek, doradca marketingowy z firmy Melting Pot.

To nie koniec. Chodakowska opublikowała właśnie z mężem dziennik "Rok z Ewą Chodakowską", wydała kolejne DVD i kalendarz, a już niedługo otworzy własny klub fitness. Z obliczeń tygodnika wynika, że wiosną Chodakowska stanie się milionerką. Ale doliczając do tego wpływy z reklam na You Tube i własnego kącika w "Dzień Dobry TVN" może trenerka już przekroczyła tę magiczną sześciocyfrową liczbę.

Fot. Marcin Klaban / Studio MMP

Zobacz wideo

majk

Więcej o: