Katie Holmes i Tom Cruise: zapowiada się OSTRA WALKA o pieniądze!

Byli małżonkowie będą się bić nie tylko o córeczkę.

Wolność gwiazdy jest często dużo cenniejsza niż zwykłego śmiertelnika. Za chwilę przekona się o tym boleśnie także Tom Cruise. Według najnowszych informacji , Katie Holmes powinna mieć uprawnienia do około 3 milionów dolarów za każdy rok bycia żoną Cruise'a . Po sześciu latach małżeństwa Katie powinna więc dostać około 18 milionów dolarów. Ponoć aktorka w swoim pozwie wnioskuje także o "odpowiednią ilość" pieniędzy na wychowanie córki. Jak wiadomo, pragnie wychowywać ją sama.

Ile będzie kosztować rozwód Holmes i Cruise'a? Paul Mc Cartney zapłacił za wolność 49 mln dolarów, Harrison Ford - 85 mln, a Spielberg - 100 mln! Tom Cruise ma majątek wart około 275 milionów dolarów, a Katie żąda połowy tej sumki! Aktorka liczy także na to, że uda jej się zatrzymać wspólną posiadłość w Beverly Hills - jej wartość to 35 milionów.

Katie Holmes i Tom CruiseKatie Holmes i Tom Cruise AP/Evan Agostini

Istnieje możliwość, że uda jej się to wszystko wywalczyć w sądzie. Zatrudniła nowojorskiego adwokata Allana Mayefsky'ego, który jej znany z tego, że zawsze prowadzi do finansowego sukcesu swojego klienta.

Szykuje się wojna. Jak zniesie to maleńka Suri?

Mau

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.