• Link został skopiowany

Kotek Express: Noc Muzeów; Wybuch bomby pod szkołą we Włoszech

Sobota, 19 maja. Dziś Noc Muzeów! Do wakacji zostało 40 dni!

Janusz Palikot występuje z Kościoła

Zobacz wideo

Wybuch bomby przed szkołą we Włoszech, 16-latka nie żyje. Jedna z hipotez: mafia

- To atak bez precedensu - powiedział burmistrz włoskiego miasta Brindisi. W zamachu na szkołę średnią zginęła 16-latka, dziewięć innych osób zostało rannych. Nieznani sprawcy podłożyli ładunek wybuchowy przed wejściem do szkoły m.in. imienia Giovanniego Falcone, sędziego walczącego z mafią, którego Cosa Nostra zamordowała 20 lat temu w Palermo. Nie wiadomo, kto odpowiada za zamach. Jedna z hipotez: mafia. czytaj dalej>>

Korea Północna: Skazani na śmierć za kanibalizm. Głód ciągle szaleje

W ciągu trzech lat w Korei Północnej wykonano trzy wyroki śmierci na skazanych za kanibalizm. Przypadki kanibalizmu mają związek z szalejącym w niektórych regionach głodem oraz brakiem dostaw żywności - informuje "Daily Telegraph", powołując się na przechwyconą dokumentację północnokoreańską. czytaj dalej>>

Top 8 tegorocznych hitów na komunię

Znamy już wyniki ankiet badających to, jakie prezenty są najczęściej wręczane na komunię. Które z tegorocznych prognoz okazały się prawdziwe? Zobacz top 8 tegorocznych prezentów!

Polska reprezentacja typuje zwycięzcę Ligi Mistrzów

Zobacz wideo

Grzech siedzieć w domu. Dziś ta noc: Noc Muzeów!

Jest tylko jedna taka noc w roku. Nigdy nie widzieliście kilkudziesięcio- albo kilkusetmetrowej kolejki do muzeum czy galerii? Nie było was na Nocy Muzeów. Jak zwykle polskie miasta otwierają swoje podwoje nocą i prześcigają się w pomysłach, żeby skusić zwiedzających. Sprawdź, gdzie warto się wybrać.

Więcej o: