Adele: To nieprawda, że mój chłopak jest żonaty!

Niedawno w sieci pojawiła się krzywdząca dla Adele plotka. Jej nowy chłopak, Simon Konecki, miał być według niej żonaty. I być ojcem 4-letniej córeczki... Co na to Adele?

Dziennikarze DailyMail przypomnieli, że Simon w 2004 roku ożenił się ze stylistką Clary Fisher, która w 2007 roku urodziła mu córkę. Mówiono, że Simon i jego żona są w separacji. Sytuacja Adele byłaby więc niepewna i w związku z tym można by było zapowiadać jej kolejne miłosne rozczarowanie... Jak się jednak okazuje, sprawy mają się trochę inaczej, niż twierdzą media. Głos w tej kwestii zabrała sama wokalistka:

To pierwszy i ostatni raz, kiedy komentuję szczegóły mojego związku z Simonem. W odniesieniu do dzisiejszych nagłówków prasowych - Simon jest rozwiedziony od czterech lat. Każde z nas mieszka oddzielnie, i proszę, życzcie nam wszystkiego najlepszego i vice versa. To są fakty. Dbajcie o siebie i do zobaczenia w lutym.

Pozostaje więc życzyć szczęścia i czekać do lutego - wtedy właśnie Adele po kilku miesiącach przerwy wystąpi na gali BRIT Awards. Obecnie wypoczywa na Florydzie w towarzystwie ukochanego.

Trzymacie kciuki za ten związek?

Zobacz także:

Adele ma nowego chłopaka! Jak Wam się podoba?

Adele nieprzytomnie zakochana. Schudła dla chłopaka 25 kg i chce z nim zamieszkać!

Bruno Mars lepszy od Adele?!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.