Na blogu Kasi Tusk pojawił się sklep internetowy

Premierówna idzie jak burza.

Kasia Tusk to jedno z najgorętszych nazwisk ostatnich miesięcy. Na początku roku założyła wraz z przyjaciółką Zosią Cudny blog Makelifeeasier.pl - o modzie, urodzie i gotowaniu. Zosia jest siostrą chłopaka Kasi, Stanisława, a także miłośniczką kuchni. Jej przepisy można znaleźć zarówno na blogu Tuskówny, jak i na oddzielnej stronie - Makecookingeasier.pl .

Przedsiębiorcze dziewczyny postanowiły wykorzystać sukces blogów i na nich zarobić. I tak na blogu Tuskówny pojawiło się odesłanie do... sklepu internetowego. Jednak nie z ubraniami, a z akcesoriami kuchennymi - Makecookingeasier.shop.pl . Odpowiada za niego oczywiście przyszła szwagierka córki premiera.

W swojej ofercie ma naczynia żaroodporne, akcesoria kuchenne, kawę i herbatę (a raczej akcesoria z nimi związane) oraz książki. Katarzyna Tusk twierdzi jednak, że nie ma zbyt wiele wspólnego z tym internetowym sklepem.

Faktycznie, "nie ma", dlatego bezpośrednio z jej strony makelifeeasier.pl możemy wejść na stronę sklepu internetowego. Taki tam zbieg okoliczności :)

Zosia Cudny.Zosia Cudny. Screen z makecookingeasier.shop.pl

Ceny zdecydowanie nie należą do najniższych. Za naczynie do pieczenia indyka zapłacimy 79 zł, za formę do pieczenia tart (średnica 28 cm) 29 zł, a za maselniczkę 15. W dziale książki - Album Makecookingeasier.pl z przepisami Zosi. Książka jest w trakcie realizacji, a jej cena sugerowana to 59,90 zł.

Zosia Cudny.Zosia Cudny. Screen z makecookingeasier.shop.pl

Skusicie się na zakupy?

Teraz nie pozostaje nic innego, jak czekać na sklep samej Kasi Tusk.

Ena

Kasia Tusk - od córeczki tatusia do modowej dziennikarki

Zobacz także:

Kasia Tusk: Od Kopciuszka do wyroczni mody

Co wiesz o Kasi Tusk?

Najpiękniejsze córki show-biznesu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.