Kosmetyczka o sekrecie Oli Kwaśniewskiej

Dzielnicowy zdradza tajemnicy Kwaśniewskiej.

Niedawno do mediów wyciekła informacja, że Aleksnadra Kwaśniewska jest zaręczona z Kubą Badachem . W ''Twoim Imperium'' znalazły się informacje z ''pierwszej ręki'' na temat miłości Kwaśniewskiej i Badacha. Wywiadu udzieliła kosmetyczka! Nie byle jaka, tylko prowadząca zakład w Starej Miłosnej, gdzie Kuba Badach ma studio nagraniowe.

Może teraz przestaną się ukrywać - mówi kosmetyczka. Bo dzielnicowy zdradził mi, że mała Kwaśniewska nigdy nie przyjeżdża do ukochanego swoim autem, aby nie ciągnąć za sobą ogona z paparazzi.

Jaki kod! ''Mała Kwaśniewska"! Gorące plotki krążą nie tylko po Starej Miłosnej. O życiu uczuciowym Badacha i Kwaśniewskiej mówią też w Krasnymstawie. Jest to rodzinne miasto Badacha. Jego ojciec jest tam Prezesem Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej. Pracownik Urzędu Miasta w Krasnymstawie powiedział:

Co się dziwić? Przecież ojciec tego muzyka to u nas szycha. Od przeszło trzydziestu lat jest prezesem spółdzielni mleczarskiej i przyjacielem starosty. Był też posłem z ramienia SLD. Słyszałem, że zna się z Kwaśniewskim i nawet się lubią.

Pamiętajcie: kosmetyczna, fryzjerka i urzędnik z Krasnegostawu to najlepsze źródła informacji.

Zobacz też:

Jak lansują się Jolanta i Ola Kwaśniewska

Rudy

Zobacz także:

Kwaśniewska i Badach zaręczyli się

Ola Kwaśniewska kończy 30 lat! Jak się zmieniała?

Ola Kwaśniewska wraca do TVN

Więcej o: