Robbie Williams poprowadzi program kulinarny

Kolejny szalony plan Robbiego Williamsa . Ostatnio Robbie marzył o zakupie obserwatorium kosmicznego na pustyni. Teraz Robbie wpadł na zupełnie inny pomysł - będzie prowadził autorski program kucharski.

Już wkrótce Robbie Williams poprowadzi program kucharski. Wokalista wziął kilka lekcji gotowania i spodobało mu się tak bardzo, że zapragnął mieć własne kulinarne show, przy okazji którego chce wydać książkę.

Mało kto wierzy w umiejętności kulinarne piosenkarza. Nawet jego bliscy przyjaciele obawiają się, iż przepisy, które zaproponuje, nie będą należały do najbardziej wyszukanych.

Problem w tym, że Robbie nie należy do najlepiej odżywiających się osób na świecie. Kto potrzebuje instrukcji, jak ugotować burgery i frytki, a przecież to wszystko, co on umie zrobić - mówi źródło gazecie The Sun.

Spekuluje się również, iż Williams wraz ze swoim przyjacielem, Maxe Beesleyem, wezmą udział w gwiazdorskiej edycji popularnego show Gordona Ramseya (jednego z najbardziej znanych szefów kuchni na świecie) "Kitchen Nightmares".

Więcej o: