Idole amerykańskich nastolatek i ich wspaniałe torsy

Amerykańskie nastolatki mają nową internetową zabawę. Polega ona na znajdowaniu zdjęć swoich idoli bez koszulek. Kim oni są, czym zasłynęli? Dla amerykańskich podlotków to nieważne - byleby "shirtless". Oto ranking pięciu najpopularniejszych nastoletnich idoli z nagim torsem - to oni już niedługo będą straszyć nas z plotkarskich blogów. Niby o gustach się nie dyskutuje - ale my oczywiście łamiemy tą zasadę.

Cóż... panowie są urody dosyć przeciętnej - typ taniego boysbandu. A ich muskuły kojarzą się raczej z umięśnieniem małego kogucika. O wzbudzaniu pożądania mowy nie ma - raczej kupa śmiechu. Zupełnie nie rozumiemy, dlaczego ktoś chciałby ich oglądać bez koszulki. Ale zabawa to zabawa.

Blake Lewis

To nr 1, czyli niejaki Blake Lewis - gwiazdka amerykańskiego "Idola". To jego nagi tors szturmem zdobywa popularność na "nastolatkowych" blogach. To musi być jakiś żart....

embed

Nr 2. Zac Efron - jak twierdzi Wikipedia "Jest uznawany za jedna z największych nastoletnich gwiazd w Ameryce". Poza tym nie mamy pojęcia o filmach, w których zagrał. Ale wygląda ładnie.

embed
embed

Nr 3. Chris Richardson - kolejna gwiazdka amerykańskiego "Idola". Podobno do tej pory nikomu nie udało się znaleźć zdjęcia Chrisa bez koszulki. Są tylko fotomontaże. Walka trwa...

http://www.squarehippies.com/franco.shtml

Nr 4. James Franco - wschodzący aktor. Mocno mizerny, ma mięśnie jak u 13-latka może dlatego pasuje małym dziewczynkom. Biust po prawej różni się od tego po lewej - obrzydliwe. Grał w Spider-Manie, stąd popularność.

embed

Nr 5. Paul Walker - taki mało znany aktor. Przynajmniej ładnie zbudowany - kiedyś trafił nawet na listę 50 najpiękniejszych mężczyzn świata. Ale, uwaga, z kim on się obściskuje na drugim zdjęciu? Ooops, dziewczyny, raczej nie macie szans.

UPDATE

Jak się okazuje, Zac Efron i w Polsce wzbudza ogromne emocje. Przypomnijmy sobie jego filmy (za wikipedią):

  • 2007:High School Musical 2 jako Troy Bolton
  • 2007: Lakier do włosów (Hairspray) jako Link Larkiny
  • 2006: High School Musical jako Troy Bolton
  • 2005: Derby (Derby Stallion, The) jako Patrick McCardle
  • 2004: Summerland jako Cameron
  • 2004-2005: Summerland jako Cameron Bale
  • 2004: Droga po marzenia (Miracle Run) jako Steven Morgan (nastolatek)
  • 2003: Big Wide World of Carl Laemke, The jako Pete Laemke

To z pewnością dobre produkcje. Niestety, żadnej nie widzieliśmy. Może ktoś pomoże i po krótce coś o nich opowie?

Czy ci kolesie powinni nosić się pod szyję?
Więcej o: