Faworyt odpadł!

Karol Niecikowski wcale nie krył rozczarowania.

Podczas trwania dwóch edycji "You Can Dance" przekonaliśmy się , że najlepsi tancerze pochodzą z Białegostoku lub z Siedlec. W trzeciej edycji reprezentantem Siedlec jest Kuba Mędrzycki, a Białegostoku już tylko Justyna Banasiak . Jeszcze do wczoraj większość osób stawiała jednak, że to Karol Niecikowski, pochodzący właśnie z Białegostoku przejdzie podobnie jak jego ziomki z poprzednich edycji do finału. Nic z tego nie wyszło. Wczoraj Karol pożegnał się z "You Can Dance". Zaskoczenie było olbrzymie. Karol był jednym z najbardziej charakterystycznych uczestników. Te jego bujne loki zawsze wyróżniały go spośród innych tancerzy.

Drugą osobą, która wczoraj odpadła z show. była 22-letnia warszawianka Klaudia Bryzek. Zarówno Karol jak i Klaudia zatańczyli pięknie, ale widocznie gorzej od pozostałych.

Poziom trzeciej edycji "You Can Dance" jest bardzo wysoki, dlatego z każdym odcinkiem będzie coraz ciężej żegnać się z kolejnymi uczestnikami. Wczoraj przed najtrudniejszym zadaniem stanęli Michał i Anita, którym przyszło zatańczyć modern-jazz w deszczu. Było ślisko, ale para nie przewróciła się i wykonała całą choreografię. Nie mniej jednak wczoraj najlepsi w duetach byli Marcin i Justyna oraz Tomek i Wiola. Generalnie Wiola to jedyna dziewczyna w tej edycji, która ma szansę pokonać jednego z mężczyzn w wielkim finale. Choć duety w tej edycji wychodzą fenomenalnie, solówki są już niemiłosiernie nudne.

Kto chce wygrać YCD?

Więcej o: