Maserak zdradził "Foremkę" z Gruchałą?

Czarne chmury nad związkiem Rafała i Małgosi.

Małgorzata Foremniak zawsze była piekielne zazdrosna o partnerki taneczne Rafała Maseraka . Aktorka zrobiła mu nawet awanturę przy innych uczestnikach 3 edycji "Tańca z gwiazdami", ponieważ za bardzo zbliżył się według jej oceny do Oli Kwaśniewskiej. Od tamtego czasu Gosia zaczęła trzymać Rafała na bardzo krótkiej smyczymy. Tancerz stał się głową rodziny i nie w głowie mu były romanse z następnymi partnerkami. Do czasu. Wiele zmieniło się gdy Rafał poznał uroczą florecistkę Sylwię Gruchałę . Para miała mało czasu na przygotowanie do pierwszego odcinka show TVN, ponieważ Sylwia wróciła z Olimpiady dopiero w połowie sierpnia. Tancerz i florecistka byli zmuszeni trenować nawet 8 godzin dziennie. Oczywiście bardzo się do siebie zbliżyli.

Chciałbym być dla niej przyjacielem, najlepszym trenerem. Chciałbym być dla niej wszystkim - mówił o Sylwii jeszcze podczas trwania programu Rafał.

Sylwia Gruchała Sylwia Gruchała  Sylwia Gruchała w klipie Feel/fot. TW/Forum

Po tym jak para odpadła z programu, Rafał nie krył łez. Ich kontakt nie urwał się po pechowym dla nich odcinku. "Fakt" sfotografował ich podczas spaceru w Gdyni. Para była objęta i wyglądała na zakochaną. Sylwia gruchała sobie z Rafałem cały weekend. Co na to Małgorzata Foremniak ?

Nie powiem nic na ten temat. Nie chcę ani zaprzeczać, ani potwierdzać tych doniesień. Chciałabym przemilczeć tą sprawę - powiedziała "Faktowi" Gosia.

Wiadomo, że związek Gosi i Rafała był bardzo burzliwy . Para często się rozstawała, a po kilku tygodniach znów do siebie wracała. Ostatnio mieli dla siebie bardzo mało czasu, bo aktorka była albo na planie "I kto tu rządzi", albo na castingach do "Mam talent". Czy jej uczucie do Rafała już wygasło?

Chcesz zawsze wiedzieć, co słychać w świecie gwiazd? Plotek może codziennie wysyłać Ci maile z gorącymi newsami! KLIKNIJ TUTAJ

Więcej o: