Ola Kwaśniewska ekspertem od mody

Jej mama prowadzi program "Lekcja stylu", w którym tłumaczy jak jeść bezę i jaki kapelusz założyć na herbatkę do królowej, a ona będzie główną ekspertką na Warsztatach Mody "Top Look". Ola Kwaśniewska ma opowiadać Polkom o nowych trendach, a być może już wkrótce poprowadzi program o modzie!

Ola Kwaśniewska pół roku temu zajęła pierwsze miejsce w naszym plebiscycie na najlepiej ubraną "gwiazdę". Oli w przeciwieństwie do innych znanych Polek, nie zdarzają się wpadki tzw. modowe . Kwaśniewska w połowie czerwca wystąpi w roli gospodyni i przewodniczki dla kobiet, które wezmą udział w warsztatach o modzie. To nie koniec planów Oli. Jak zdradziła w rozmowie z magazynem "Party" menadżerka Oli, Małgorzata Herde, Kwaśniewska jest w przededniu podpisania poważnego kontraktu. O co chodzi? Ma być to coś związanego z mediami i modą.

Ola Kwaśniewska ikoną mody?Ola Kwaśniewska ikoną mody? ola kwaśniewska/eastnews

Przy okazji artykułu o planach zawodowych Oli, magazyn "Party" odniósł się do informacji o rozstaniu Kwaśniewskiej i Szuchnickiego . Gazeta donosi, że te pogłoski były wyssane z palca.

Nie widzę powodów, aby zwierzać się brukowcom z częstotliwości moich spotkań z Wojtkiem. I zapewniam, że nie ma powodów do niepokoju. W całej sytuacji najbardziej rozbawiło mnie to, że artykuł opisujący, jak to nie widuje się ze swoim chłopakiem przykutym do łóżka w Gdańsku, przeczytałam, akurat wtedy gdy Wojtek był u mnie w Warszawie - powiedziała "Party" Ola.

Plotek cieszy się, że u Oli i Wojtka wszystko w porządku.

Agnieszka Włodarczyk i Ola Kwaśniewska o kosmetykach

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.