TVP nie zwolni Urbańskiej!

Władze TVP nie pozbyły się Nataszy Urbańskiej mimo tego, że program z jej udziałem okazał się niewypałem. Czemu? Bo to jedna z ich największych gwiazd! Gdzie, więc zobaczymy Nataszę?

Po nieudanych próbach wypromowania Urbańskiej w show "Przebojowa noc" , jej narzeczony przebojowo namówił władze TVP do zainwestowania kolejnych wielkich pieniędzy tym razem w program "Złota sobota". Show nie jest pokazywane na żywo i nie występują w nim zagraniczne gwiazdy, ale za to ma bardzo dobry czas emisji (tuż po "Teleexpressie"). Oglądalność sięga 2 milionów widzów i jest to wynik zadowalający władze.

fot. Polsat

Natasza ma z Jedynką podpisany kontrakt gwiazdorski i miesięcznie dostaje ok. 20 tys. złotych. Nawet, jeśli Urbańska nie bierze udziału w żadnym programie, ta suma i tak zasila jej konto. Urbańska jest bardzo ambitna i chce jak najczęściej występować na wizji.

Z tego co wiem dyrektor telewizyjnej Jedynki już rozpuściła wici i szuka dla niej nowego, idealnego scenariusza. Pewnie pod koniec lutego będzie wiadomo, co dalej z gwiazdą Nataszą - stwierdził informator "SE".

Natasza nie zaprząta sobie teraz głowy spekulacjami prasy na temat jej dalszej kariery, ponieważ wypoczywa z Januszem i jego synem Kubą w Kenii.

Więcej o: