Mandaryna musi kupować na raty!

Marta Wiśniewska ma wspaniałego faceta, cudowne dzieci, teraz do szczęścia brakuje jej tylko telewizora i kina domowego - donosi "Fakt". Jednak to marzenie może być chwilowo trudne do zrealizowania. Według gazety, Mandaryny na taki wydatek na razie nie stać.

Mandaryna rozpoczyna zupełnie nowy etap życia - czytamy w "Fakcie".

Odkąd piosenkarka związała się na poważnie z Michałem Szatkowskim, jej życie zmieniło się nie do poznania. Etap mieszkania w Oleśnicy, czyli rodzinnym mieście ukochanego, ma już za sobą. Teraz Marta i Michał urządzają się w stolicy. Od dwóch tygodni mieszkają tam z dwójką dzieci Mandaryny z jej małżeństwa z Michałem Wiśniewskim: synem Xavierem i córką Fabienne.

Gazeta przyłapała Mandarynę i jej ukochanego Michała Szatkowskiego w jednym z warszawskich centrów handlowych na kupowaniu sprzętu elektronicznego na raty.

Mieszkanie jest już prawie gotowe, ale do pełni szczęścia brakuje im jeszcze telewizora i kina domowego.
Po to właśnie wybrali się na zakupy. Gdy już wybrali odpowiednie modele, nagle okazało się, że sprzęt nie jest wcale taki tani. Marta i Michał długo zastanawiali się, czy nie kupić go na raty. Ale w końcu nie zdecydowali się i wyszli ze sklepu z pustym koszykiem. Na szczęście świąteczne promocje jeszcze trochę potrwają, więc może zakochanym uda się kupić wymarzony sprzęt.

Plotek apeluje: nie martwcie się o Mandarynę, to dzielna kobieta! Jeszcze sprawi sobie telewizorek, że wam uszy opadną, albo oczy z orbit wyjdą.

Więcej o: