Szuchnicki dla Oli Kwaśniewskiej rzucił sport?

Wojtek Szuchnicki mimo tego, że jest jednym z najlepszych florecistów w Polsce, na Olimpiadę w Pekinie się nie wybiera. Wojtek postanowił zająć się pracą w zawodzie inżyniera i przygotowaniami do ślubu z Olą Kwaśniewską.

Szuchnicki jest kilkukrotnym mistrzem Polski we florecie oraz medalistą Mistrzostw Świata i Europy. Wojtek nadal będzie brał udział w zawodach klubowych, ale jego aktywność w kadrze narodowej ma być ograniczona do minimum. Osoba pracująca w klubie sportowym, w którym trenuje narzeczony Kwaśniewskiej, powiedziała "SE", że Wojtek chce się teraz zająć swoimi sprawami osobistymi i zawodowymi.

Opowiadał nam, że chce ułożyć sobie życie i szykuje się do ślubu. Termin ma być znany na początku roku.

east news

Sam zainteresowany w rozmowie z gazetą zdradził, że chce zająć się pracą w zawodzie, który zdobył po ukończeniu studiów. Szuchnicki skończył wydział inżynierii lądowej na Politechnice Gdańskiej. Gdy gazeta spytała go ślub z Olą , Wojtek tylko tajemniczo się uśmiechnął.

Szuchnicki szykuje się do ślubu z Olą i zapewne marzy o tym żeby mieć z nią dzieci. Jolanta Kwaśniewska od lat powtarza, że chce być jak najszybciej babcią. Były prezydent w trakcie ostatniej kampanii też deklarował, że jest gotowy do roli dziadka. Tylko Ola w wywiadach ucieka od pytań o życie prywatne i plany na przyszłość.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.