Nominowani do "Róż Gali"

Ekskluzywny magazyn o gwiazdach opublikował listę osób nominowanych do nagród ?Róże Gali". W poprzedniej edycji tego plebiscytu statuetki otrzymali: Rafał i Marcin Mroczek (piękny debiut), Piotr Rubik (piękny dziś), Kasia Figura (piękni zawsze), Kasia Cichopek i Marcin Hakiel (piękna para). Kto w tym roku ma szansę na statuetkę?

 

W kategorii piękny debiut nominowani są:
Robert Kubica, Alicja Bachleda-Curuś, Anna Cieślak, Michał Koterski, Novika, Agnieszka Włodarczyk.

Nasz faworyt - Alicja Bachleda-Curuś. Chociaż w Polsce jest o niej raczej cicho, to w Stanach Zjednoczonych robi się o niej coraz głośniej. Urody nie można jej odmówić, więc szansę na zgarnięcie statuetki widzimy bardzo duże. Do tego jest utalentowana i tajemnicza. Jeśli jednak w tym plebiscycie najważniejsza będzie popularność to wygra, ostatnio bardzo rozchwytywana, Agnieszka Włodarczyk.

 

 Alicja Bachleda- Curuś

 

Piękni dziś: Katarzyna Herman, Szymon Majewski, Tatiana Okupnik, Beata Sadowska, Ania Dąbrowska, Tomasz Kot.
Nasz faworyt - Szymon Majewski. Szymon może nie jest nieziemsko przystojny, ale ma za to niezwykłą umiejętność budzenia w ludziach sympatii. Wprost nie sposób go nie lubić. Zawsze wesoły, uśmiechnięty i błyskotliwy. Największy prześmiewca polskiej polityki ma mnóstwo fanów i dlatego wierzymy, że zdobywca dwóch "Telekamer" otrzyma w tym roku "Różę Gali".

 

A na marginesie to zdecydowania brakuje w tym zestawieniu Pawła Małszyńskiego. Być może "Gala" wśród nominowanych ma jakiegoś swojego faworyta i bała się, że Paweł będzie zbyt groźną konkurencją. Jesteśmy więcej niż pewni, że laureat nagrody "Viva najpiękniejsi" z pewnością zdobyłby "Róże gali".

 Szymon Majewski

 

Piękni zawsze: Kasia Nosowska, Stanisław Tym, Ewa Błaszczyk, Artur Żmijewski, Urszula Dudziak, Małgorzata Niemen.
Nasz faworyt - Artur Żmijewski. Aktor ma już na swoim koncie statuetkę "Viva najpiękniejszy" to w tym roku przydałoby się dostać nagrodę od konkurencji "Vivy". Artur naprawdę ładnie się starzeje i wciąż dobrze wygląda. Kochający mąż i ojciec. Zawsze szarmancki i kulturalny. Jednym słowem gatunek na wymarciu.

 

 Artur Żmijewski

 

Piękne pary: Ola Kwaśniewska i Wojciech Szuchnicki, Andrzej Saramonowicz i Tomasz Konecki (spokojnie to nie para - to twórcy filmu "Testosteron"), Krzysztof Krauze i Joanna Kos-Krauze, Agnieszka Warchulska i Przemysław Sadowski, Andrzej Morozowski i Tomasz Sekielski, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor.
Nasi faworyci - Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor. Oboje piękni, sławni i bogaci. Zaręczyli się dwa temu, ale nie mogą sformalizować swojego związku, ponieważ brakuje im na to czasu. Może jak zostaną okrzyknięci najpiękniejszą para 2007 roku, przyspieszą przygotowania do ślubu.

 

Joanna Koroniewska i Maciej DowborOrganizatorzy tego plebiscytu w poprzednich latach sugerowali, że osoby głosujące wybierały gwiazdy nie na postawie wyglądu, ale osobowości i piękna wewnętrznego. Czy i w tym roku wygra charakter a nie twarz, przekonamy się już w listopadzie. A Waszym zdaniem, kto wygra w poszczególnych kategoriach?