Joanna Moro dodała nowe zdjęcia z córką: "Tak rodzi się Wielka Miłość". Dziewczynka skradła serca internautów: "Słodka Kruszynka, niech rośnie zdrowa"

Joanna Moro dodała nowe zdjęcia ze swoją córką. Przy okazji dodała wpis, w którym opisała pierwsze dni po narodzinach dziecka.
Zobacz wideo

W czwartek, 30 stycznia, Joanna Moro powitała na świecie trzecie dziecko. Aktorka doczekała się córki, a jej synowie: Mikołaj i Jeremi - siostry. Radosną nowiną pochwaliła się na Instagramie, gdzie dodała trzy zdjęcia dziewczynki. Moro zdecydowała się upubliczniać wizerunek dziecka i dzielić się z fanami swoją radością.

Joanna Moro z córką

Dwa dni po narodzinach dziecka na profilu gwiazdy pojawiły się kolejne ich wspólne ujęcia. Na jednym z nich mama karmi dziecko, a na drugim widzimy, jak dziewczynka słodko śpi. Moro dodała przy okazji wpis, w którym podzieliła się swoimi przemyśleniami dotyczącymi pierwszych dni po porodzie:

Po drugiej dobie wracamy do żywych. Z jednej strony najtrudniejszy czas dla matki i dziecka, z drugiej - może być najpiękniejszy. Zależy, jak na to spojrzymy. To jedyny czas, kiedy nadal jesteśmy tak blisko, kiedy dziecko pragnie być cały czas przy sercu mamy. Naturalnie. Tak rodzi się Wielka Miłość - napisała.
 

Internauci w komentarzach zachwycają się maluchem. Zostawiają wiele miłych słów oraz przesyłają życzenia i gratulacje:

Najpiękniejszy widok. Cudowne przeżycie. Kochana, oby jak najdłużej tak było, taka więź jest bezcenna.
Słodka Kruszynka, niech rośnie zdrowa, szczęśliwa, kochana i silna.
Przesłodka jest. Wszystkiego najlepszego i mnóstwo wspólnych wspaniałych chwil spędzonych razem - piszą.

Jak na razie nie wiadomo, jakie imię otrzymała córka Joanny Moro. Jesteście ciekawi tego?

AW