Małgorzata Rozenek jest w ciąży? Skomentowała swoją wizytę w klinice leczenia niepłodności. "To krępujące"

Małgorzata Rozenek-Majdan jakiś czas temu została sfotografowana przed kliniką leczenia niepłodności. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską odniosła się do tego.

Kilka tygodni temu pojawiły się informacje, że Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zostaną rodzicami. Co prawda oni milczą na ten temat, jednak do mediów trafiły zdjęcia "Perfekcyjnej", która odwiedziła klinikę leczenia niepłodności.

Zobacz też: Małgorzata Rozenek w obcisłej spódnicy. Jednak jest w ciąży? Ten gest jest bardzo wymowny

Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży?

Podczas rozmowy z Agnieszką Jastrzębską przyznała, że fotografowanie jej w takim miejscu nie jest dla niej komfortowe. Jednak jest świadoma, że paparazzi mogą ją przyłapać w różnych sytuacjach, bo taka jest specyfika branży, do której weszła.

To jest trochę krępujące, oglądać swoje zdjęcia w takim miejscu, ale jestem świadoma tego, że jeśli w jakimś stopniu udostępniło się swoje życie, są sytuacje, w których ono będzie, niestety, eksploatowane. Czy się tego chce, czy nie – tłumaczyła.

Nie odniosła się do tego, czy jest w ciąży. Na tę informację będziemy musieli więc jeszcze poczekać. Jej menedżer powiedział w rozmowie z Plotkiem, że jeśli będzie chciała wypowiedzieć się na ten temat, to zrobi to w mediach społecznościowych.

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.