Lara Gessler wkrótce powita na świecie pierwsze dziecko, ale nie zwalnia tempa pracy. Ostatnio urządziła imprezę z okazji uruchomienia pracowni kulinarnej, a podczas oficjalnego otwarcia nie zabrakło gwiazd. Właścicielka "Słodki... Słony" podczas wydarzenia udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o przebiegu ciąży.
Córka Magdy Gessler wyznała w rozmowie z Jastrząb Post, że ona i jej partner - Piotr Szeląg poznali już płeć dziecka. Wybrali też imię, które będzie tradycyjne. Lara urodzi na przełomie września i października, i przyznała, że póki co czuje się świetnie, nosząc pod sercem nowe życie.
Czuję się faktycznie świetnie. Nie mam na co narzekać. Jak czasami słyszę, co się kobietom przydarza w tym czasie, to mogłabym każdemu życzyć takiej ciąży. Znamy płeć, bo za dużo niespodzianek nie ma co mieć. Mamy już imię. Jest tradycyjne, ale wiele osób nie wie, że takie jest. Termin mam na wrzesień, październik. Życzcie mi cierpliwości, siły fizycznej. Żeby było tak, jak jest. Bo jest fantastycznie - powiedziała Lara Gessler w wywiadzie dla Jastrząb Post.
Opowiedziała także, jak Magda Gessler zareagowała na wieść, że zostanie mamą. Restauratorka nie ma wątpliwości, że sprawdzi się w nowej dla siebie roli.
Ona się bardzo, bardzo ucieszyła. Sama mówi, że będzie lepszą babcią niż mamą. Ja uważam, że w sumie wyszło nie najgorzej, więc nie ma co narzekać. Na pewno będzie babcią z typu babć rozpieszczających, eksternistycznych. Nie takich, której podrzucasz dziecko, jak musisz wyjść wieczorem na kolację, bo pewnie ona będzie już wtedy na drugiej kolacji. Więc absolutnie nie, ale na pewno będzie tą babcią od rozpieszczania - stwierdziła przyszła mama.
Nie pozostaje nam nic innego, tylko życzyć szczęśliwego rozwiązania!
Sprawdź: Bielizna dla ciężarnych!
ZOBACZ TEŻ: Lara Gessler i Piotr Szeląg są zaręczeni? Zapytaliśmy przyszłą mamę, czy to prawda [TYLKO U NAS]