Lara Gessler prezentuje ciążowe krągłości podczas otwarcia pracowni kulinarnej. Zaprosiła też sporo gwiazd

We wtorek Lara Gessler otworzyła własną pracownię kulinarną. Celebrytka zaprosiła również kolegów i koleżanki z branży.

Lara Gessler już niedługo przywita na świecie pierwsze dziecko. Córka Magdy Gessler chętnie prezentuje coraz to bardziej zaokrąglony brzuch. Tak było i tym razem podczas zorganizowanej przez nią samą imprezy. Poród zbliża się wielkimi krokami. 

ZOBACZ TEŻ: Lara Gessler i Piotr Szeląg są zaręczeni? Zapytaliśmy przyszłą mamę, czy to prawda [TYLKO U NAS]

Ciężarna Lara Gessler wtula się w ukochanego 

Z wiadomych względów w ciągu ostatnich kilku miesięcy nie obywały się imprezy show-biznesowe. Na szczęście dla stęsknionych za ścianką celebrytów, wszystko powoli wraca do normy, a w ich kalendarzach pojawiają się kolejne eventy. W miniony wtorek w Warszawie odbyło się oficjalne otwarcie pracowni kulinarnej Lary Gessler. Oprócz samej zainteresowanej nie zabrakło również innych gwiazd. Pojawili się m.in.: Marta Wierzbicka, Zosia Ślotała, Robert Kupisz, Jankes, czy Tadeusz Muller. 

Zobacz wideo Lara Gessler: Moja mama jest jak narkotyk, może uzależniać i fascynować. Trzeba rozważnie korzystać z jej rad, żeby całkowicie nie odlecieć

Nie mogło zabraknąć oczywiście ukochanego celebrytki czyli Piotra Szeląga. Para bardzo chętnie pozowała fotoreporterom i gołym okiem widać było, że nastroje im dopisują. Lara Gessler postawiła na długą, białą, zwiewną sukienkę do kostek. W takim wydaniu wyglądała naturalnie i elegancko zarazem. Mimo że kreacja celebrytki była dość luźna to i tak na pierwszy plan rzucał się ciążowy brzuch. 

A wam jak podoba się Lara Gessler w takim wydaniu? Dużo zdjęć z otwarcia pracowni kulinarnej celebrytki zobaczycie w naszej galerii. 

ZOBACZ: Lara Gessler kokietuje fanów, siedząc na wiklinowym krześle i prezentując naprawdę spory ciążowy brzuch. "Piękna"

Więcej o: