Lara Gessler i Piotr Szeląg są zaręczeni? Zapytaliśmy przyszłą mamę, czy to prawda [TYLKO U NAS]

Lara Gessler i Piotr Szeląg spodziewają się dziecka. Tygodnik "Życie na gorąco" poinformował, że para się zaręczyła. Zapytaliśmy właścicielkę "Słodki... Słony", czy wkrótce zabiją weselne dzwony!

Lara Gessler wkrótce powita na świecie pierwsze dziecko. Maluszek to owoc związku gwiazdy z Piotrem Szelągiem. Córka Magdy Gessler niechętnie opowiada o ciąży i skupia się na pracy. Tymczasem w mediach pojawiły się informacje, że Piotr oświadczył się Larze. Zapytaliśmy, czy to prawda!

Zobacz wideo Swoje zaręczyny pokazali na Youtube

Lara Gessler i Piotr Szeląg są zaręczeni?

Na początku czerwca Magda Gessler spotkała się ze swoimi dziećmi i ich partnerami. Wszyscy chętnie publikowali fotografie z tego spotkania, a restauratorka opowiedziała o jego przebiegu. Według tygodnika "Życie na gorąco", tego dnia Piotr oświadczył się Larze. 

Po dłuższym pobycie na Mazurach z partnerem Piotrem Szelągem świętowali w rodzinnym gronie spóźniony Dzień Dziecka oraz, jak wszystko na to wskazuje, zaręczyny. Na palcu Lary Gessler pojawił się bowiem pierścionek, którego nie nosiła wcześniej - informuje tygodnik.

Skontaktowaliśmy się z rzekomo zaręczoną Larą, która zaprzeczyła, jakoby wkrótce miała stanąć na ślubnym kobiercu. Stwierdziła, że nosi sporo pierścionków i przypuszczenia redaktorów z "Życia na gorąco" są błędne. 

Haha! Nie. Pierścionków nosze sporo, więc spokojnie - odpowiedziała rozbawiona Lara.

Lara niechętnie wypowiada się na temat ciąży. Nieznany jest termin narodzin dziecka oraz jego płeć. Wprawdzie publikuje w sieci zdjęcia zaokrąglonego brzucha, ostatnio zapozowała eksponując cały nagi ciążowy brzuszek. Zapowiedziała już nawet, że nie pójdzie w ślady koleżanek z show-biznesu i nie zostanie "insta matką".

ZOBACZ TEŻ: Lara Gessler szczerze o macierzyństwie. Nie chce powielać błędów rodziców. "Trzeba być dobrym człowiekiem"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.