Baby boom w show-biznesie trwa! Do grona ciężarnych gwiazd należą m.in Małgorzata Rozenek-Majdan, Maja Hyży, Aleksandra Żebrowska, Agnieszka Radwańska, Barbara Kurdej-Szatan, czy Lara Gessler. Niektóre z wymienionych pań chętnie opowiadają o przebiegu ciąży, zaś inne ograniczają się do publikowania zdjęć, na których widać ciążowe krągłości. Do tej drugiej grupy zalicza się córka Magdy Gessler, która zapowiedziała, że nie zamierza relacjonować, jak czuje się w błogosławionym stanie.
Właścicielka cukierni "Słodki... słony" zachęciła fanów do zadawania pytań na InstaStories. Pojawiło się wiele pytań o jej działalność w sieci i kulinarne upodobania. Lara napisała, że prowadzi kanał na YouTubie, na którym prowadzi dwa cykle. W jednym z nich skupia się na próbowaniu miejsc, rzeczy, sportów, które polecają jej internauci, zaś w drugim tłumaczy, co kryje się pod nazwami w restauracyjnych menu.
Jeden z internautów podjął jednak inny temat i spytał, czy Lara zamierza opowiadać o ciąży na swoim kanale. Zdecydowanie zaprzeczyła.
Nie. Chcę, żeby mój YouTube pozostał zorientowany wokół tego, czym zajmuję się zawodowo. Nie jestem ekspertką w sprawach ciąży. Wolałabym, żeby wszystkie osoby zainteresowane tym tematem korzystały ze sprawdzonych źródeł informacji - odpowiedziała.
Nie bierzemy wszystkiego za pewnik. Jak to się mówi: pożyjemy, zobaczymy.