Dorota Naruszewicz zasłynęła dzięki roli Beatki w "Klanie". Aktorka specjalnie dla udziału w serialu opuściła Stany Zjednoczone, gdzie mieszkała wówczas z mężem, Tomaszem Żórawskim. Wróciła do Polski, a jej kariera nabrała tempa. Nie wykorzystała jednak pięciu minut sławy. Po 14 latach odeszła z produkcji i poświęciła się rodzinie. Ostatnio potwierdziła jednak medialne doniesienia - od kilku miesięcy jest singielką.
W 2005 roku Dorota Naruszewicz i Tomasz Żórawski po dziesięciu latach związku wzięli ślub. Po odejściu z "Klanu", aktorka zdecydowała się poświęcić rodzinie. Wraz z mężem doczekała się dwóch córek - dziś 17-letniej Niny oraz 14-letniej Nelli. Związek pary przez długi czas uchodził w mediach za idealny. Dorota Naruszewicz opublikowała jednak wpis, w którym poinformowała o rozwodzie i potwierdziła domysły niektórych mediów.
Drodzy, nie dzielę się często swoimi prywatnymi sprawami, ale z powodu pojawiających się coraz częściej pytań, zwłaszcza od kilku godzin, pytań od mediów, bliższych i dalszych znajomych, postanowiłam oficjalnie poinformować, że kilka miesięcy temu wzięłam rozwód - napisała.
Aktorka wyznała, że od czasu rozwodu czuła się nietypowo ze względu na media, które pisały o jej małżeństwie.
Od tego momentu było mi już niezręcznie czytać w mediach o moim długoletnim małżeństwie, a sporo się o tym mówiło choćby w związku z moimi niedawnymi urodzinami - dodała
Jak się jednak okazuje, para zakończyła relację w pozytywnych relacjach, a Naruszewicz czuje się bardzo dobrze.
Z zachowaniem dobrych relacji z byłym mężem wkraczam w nowy rozdział swojego życia, pełna świeżej energii i optymizmu. Po prostu wkraczam w strefę słońca! - dodała.
Życzymy radości na nowej życiowej ścieżce!