Ida Nowakowska swojego męża poznała na studiach. Związała się z Amerykaninem Jackiem Herndonem. Do dzisiaj tworzą szczęśliwą parę, a w następnym roku będą świętować już 5 rocznicę ślubu. Dla wszystkich, którzy swojej drugiej połówki jeszcze nie znaleźli - a szukają - Ida ma dość nietypową radę.
Prezenterka w wywiadzie dla Fakt.pl postanowiła dać rady młodym ludziom, którym trudno jest znaleźć partnera - co w dzisiejszych czasach jest często spotykane. Ida Nowakowska stwierdziła, że gdyby była wolna, z pewnością chodziłaby do kościoła, a nie szukała miłości na popularnym Tinderze:
Gdybym była wolna, chodziłabym na każdą mszę. Mam wielu kolegów, których poznałam w kościele. Tam są najfajniejsze wolne partie!
O swoim pomyśle mówi wielu młodym ludziom - nawet tym napotkanym przez przypadek:
Jeżdżąc taksówką, rozmawiam z kierowcami, którzy się żalą, że nie mają dziewczyny. Pytają, gdzie można znaleźć taką fajną jak ja. Odpowiadam stanowczo: w kościele! A oni się dziwią. „Gdzie? W którym?” I wtedy zapisuję im, gdzie są najfajniejsze kościoły i najfajniejsze dziewczyny!
Ida ma nadzieję, że dzięki temu dużo osób zmieni podejście do randkowania i w końcu odnajdzie swoją drugą, upragnioną połówkę.
Przypomnijmy, że Ida Nowakowska jest prowadzącą dwóch programów na kanale TYP2. Prowadzi "Pytanie na śniadanie" i "The Voice Kids".
Naszym zdaniem podejście Idy w dzisiejszych czasach jest dosyć niespotykane. A wy co o tym myślcie?
BO
Poniżej możecie zobaczyć gwiazdy, które zakochały się na planie filmowym.