Skandaliczny pasek w TVP Info. Tak grają na emocjach widzów. Mógł wywołać ogromną panikę

Skandaliczny pasek pojawił się w piątkowym "Jedziemy" w TVP Info. Widzowie programu mogli się z niego dowiedzieć, że Rosja użyła broni nuklearnej.

Więcej informacji na temat wojny w Ukrainie znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Do Polski każdego dnia przybywa tysiące uchodźców. Od początku wojny dostało się ich do naszego kraju już 900 tysięcy. To ogromne wyzwanie administracyjne i logistyczne. Sytuacja jest bardzo trudna, a najgorsze, co można teraz zrobić, to wzmagać dodatkową panikę. Z tego założenia nie wyszli jednak producenci TVP Info. W jednym z głównych programów stacji został opublikowany skandaliczny pasek newsowy.

Zobacz wideo Uchodźcy uciekają z Charkowa do Polski

Skandaliczny pasek w TVP Info

W czwartkową noc rosyjskie wojska próbowały przejąć elektrownię atomową w Zaporożu. Szczęśliwe nie doszło do żadnych uszkodzeń systemów służących bezpieczeństwu jądrowemu. Tę informację potwierdzili eksperci z Państwowej Agencji Atomistyki.

Na terenie elektrowni nie odnotowano wzrostu poziomu promieniowania. Sytuacja radiacyjna w Polsce pozostaje w normie.

W Polsce panuje powszechne napięcie, masa ludzi ustawia się w ogromnych kolejkach do bankomatów, by wypłacać pieniądze. W takiej sytuacji trzeba zrobić wszystko, by nie wybuchła narodowa panika. Okazuje się jednak, że TVP Info wyszło z innego założenia i w piątkowym programie "Jedziemy" Michała Rachonia został opublikowany pasek, który wprost informował, że Putin zaatakował Ukrainę, posługując się bronią jądrową.

Nuklearny atak Putina na Ukrainę.

Pasek wzbudził powszechne potępienie. Na TVP Info wylała się fala krytyki. Możemy sobie tylko wyobrazić, co myśleli widzowie programu, dowiadujący się właśnie, że Władimir Putin zdecydował się na rozwiązanie atomowe...

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.