Kelly Osbourne przeszła spektakularną przemianę! Całkowicie inny wizerunek. "Kto to jest?!"

Dzięki operacji żołądka i zmianie nawyków żywieniowych Kelly Osbourne bardzo się zmieniła. Jak teraz wygląda? Fani jej nie poznają.

Kelly Osbourne już jako nastolatka zmagała się z nadwagą. Stres związany z życiem w blasku fleszy odreagowywała jedzeniem. Trzy lata temu podjęła jednak decyzję, która odmieniła jej życie. Teraz z dumą prezentuje efekty zdumiewającej metamorfozy.

Zobacz wideo Marina chwali się metamorfozą

Piotr i Stella z 'Love Island'"Love Island". Fani atakują Piotra. "Przy Stelli byłeś gwiazdą". Musiała się wyprowadzić?

Spektakularna metamorfoza Kelly Osbourne. Gwiazda schudła 40 kilogramów

Kelly Osbourne jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 2,3 miliona użytkowników. Zdjęcia, które ostatnio opublikowała, wprawiły jej fanów w osłupienie. Kelly pochwaliła się zmysłowym wyglądem i szczupłą sylwetką.

Wow, nie poznałam!
KTO TO JEST?! - pisali internauci pod jej postem.

Kelly OsbourneKelly Osbourne fot. kellyosbourne/Instagram

Jakiś czas temu gwiazda wyznała, że trzy lata temu zdecydowała się na operację zmniejszenia żołądka. Dzięki operacji i zmianie nawyków żywieniowych udało jej się schudnąć około 40 kilogramów.

Kelly OsbourneKelly Osbourne EN

W wywiadach gwiazda wielokrotnie podkreślała, że decyzja o poddaniu się operacji była jedną z najlepszych w jej życiu. 

Zrobiłam to i jestem z tego duma. Operacja zmienia tylko kształt żołądka. Jeśli nie ćwiczysz i nie przestrzegasz diety, przybierasz na wadze. Trzeba o tym pamiętać - powiedziała.

Kelly OsbourneKelly Osbourne eastnews

Kelly Osbourne przechodziła różne etapy w swoim życiu. Zmagała się z nadwagą, ale też uzależnieniem od alkoholu i narkotyków - m.in. opioidów, środków uspokajających i marihuany. Przez wiele lat bała się, że szybko umrze, podobnie jak jej sławni znajomi. Zanim podjęła decyzję o operacji, postanowiła skończyć z używkami. 

Kelly OsbourneKelly Osbourne EAST NEWS/DAN STEINBERG/BEI/REX

Władimir Putin i Alina KabajewaW 2019 roku ślad po niej zaginął. Teraz rzekoma kochanka Putina zabrała głos

Fani Kelly zauważyli, że gwiazda nie tylko schudła, lecz także zmieniła rysy twarzy. W jednym z wywiadów gwiazda wyznała, że zmaga się dysfunkcją stawu skroniowo-żuchwowego. W związku z tym przeszła szereg zabiegów, które wpłynęły na zmianę kształtu żuchwy.

Kelly OsbourneKelly Osbourne East News/Kelly Osbourne - Instagram

Więcej o: