Isis Gee reprezentowała Polskę na Eurowizji w 2008 roku. Pokochała zabiegi upiększające i wygląda jak nie ona

Na przestrzeni blisko 17 lat na Eurowizji Polskę reprezentowało wielu wokalistów. Niektórzy dalej fukcjonują w show-biznesie, inni po pewnym czasie usunęli się w cień. Niezależnie od tego, czy dziś dalej są aktywni zawodowo, wielu z nich bardzo się zmieniło. Jak wyglądają byli reprezentanci naszego kraju? Isis Gee nie przypomina siebie sprzed lat.

Isis Gee, czyli Tamara Gee, to amerykańska wokalistka o polskich korzeniach. W 2008 roku reprezentowała nasz kraj podczas 53. konkursu Eurowizji w Belgradzie. Wykonała "For Life", który, niestety, nie zagwarantował wygranej. Ostatecznie zajęła 24. miejsce z 12 punktami na koncie. W kolejnych latach Isis Gee dalej próbowała rozwijać się w branży muzycznej, jednak na przestrzeni ostatnich kilku lat nie wydała żadnego singla. 

AKPAAKPA AKPA

Wokalistka przeszła za to niemałą metamorfozę, poddając się zabiegom upiększjącym. Nie zrezygnowała jednak z długich, blond włosów, które bez wątpienia dalej są jej znakiem rozpoznawczym. 

 
Zobacz wideo Michał Wiśniewski próbuje wcisnąć się w kostium na Eurowizję 2006

Tatiana Okupnik była niegdyś wokalistką jednego z najpopularniejszych polskich zespołów. To właśnie z grupą Blue Café wystąpiła w finale 49. Konkursu Piosenki Eurowizji w 2004 roku. Polska zajęła wówczas 17. miejsce. Rok później postanowiła rozpocząć karierę solową. 

AKPAAKPA AKPA

Rafał BrzozowskiEurowizja 2021. Członek polskiej delegacji ma koronawirusa

Po latach scenicznej kariery Tatiana Okupnik zrezygnowała z dotychczasowego wizerunku i mocnego makijażu. Zapuściła włosy, pozostając wierną dawnemu odcieniowi. 

instagram.com/tatianaokupnikinstagram.com/tatianaokupnik instagram.com/tatianaokupnik

Destiny, Rafał BrzozowskiEurowizja. Brzozowskiemu zaszkodziły sztuczne ognie. "Klimat gry komputerowej". Jakiej?

Marcin Mroziński reprezentował Polskę podczas 55. Konkursu Piosenki Eurowizji w 2010 roku. Wystąpił wówczas z utworem "Legenda" stworzonym przy udziale Zespołu Pieśni i Tańca „Mazowsze”. W kolejnych latach rozwijał swoją karierę aktorską, pojawiając się między innymi w takich produkcjach jak: "Na Wspólnej" czy "Listy do M.". W lutym 2017 zakwalifikował się z piosenką „Fight for Us” do polskich preselekcji do 62. Konkursu Piosenki Eurowizji. 

AKPAAKPA AKPA

Marcin Mroziński, podobnie jak inni reprezentanci również odświeżył swój wizerunek. Piosenkarz postanowił rozjaśnić włosy i zapuścić brodę. 

AKPAAKPA AKPA

Rafał BrzozowskiMiłośnicy Eurowizji wskazali faworyta. Notowania Rafała Brzozowskiego równe zeru

Eurowizyjny występ Edyty Górniak zapewnił Polsce drugie miejsce podczas konkursu w 1994 roku. Osiągnięcie 22-letniej wokalistki niemalże natychmiast otworzyło przed nią drzwi do muzycznej kariery. Mimo upływu lat Edyta Górniak nie zwalnia tempa, wydając kolejne utwory. Czasami z marnym skutkiem.

AKPAAKPA AKPA

I chociaż od czasu konkursowego występu Edyty Górniak minęło blisko 17 lat, to jednak różnica w wyglądzie wokalistki jest w zasadzie niezauważalna.  

AKPAAKPA AKPA

Więcej o: