Eurowizja. Fani oficjalnie wskazali faworyta w głosowaniu. Notowania Rafała Brzozowskiego równe zeru - dosłownie

Eurowizja 2021 zbliża się wielkimi krokami. Fani konkursu, którzy należą do OGAE Poll, wskazali już swojego faworyta. Wiemy, jak w zestawieniu wypadł Rafał Brzozowski.

Dokładnie tydzień dzieli nas od rozpoczęcia tegorocznej Eurowizji. Fani konkursu w OGAE Poll, czyli Stowarzyszeniu Miłośników Konkursu Piosenki Eurowizji, tradycyjnie wskazali już swoich faworytów. Czy ich zdaniem Rafał Brzozowski z piosenką "The Ride" awansuje do finału? Sprawdzamy.

Zobacz wideo Rafał Brzozowski przygotowuje się do Eurowizji. Śpiewa "The Ride" pod prysznicem?

Andrzej Piaseczny, Agata MłynarskaPiaseczny zapewnia w wywiadzie u Młynarskiej: Jestem pogodzony ze sobą. Uderzył w PiS

Eurowizja. Miłośnicy konkursu wskazali faworyta. Notowania Rafała Brzozowskiego równe zeru

OGAE Poll już od kilkunastu lat organizuje plebiscyt, w którym reprezentacji ponad 40 państw przyznają artystom punkty i wskazują swojego faworyta. Według stowarzyszenia w tym roku największe szanse na zwycięstwo ma reprezentująca Maltę artystka Destiny z utworem "Je me casse". Jako potencjalnego zwycięzcę wokalistkę wskazał także polski oddział OGAE Poll. Drugie miejsce w głosowaniu zajęła Szwajcaria i Gjon's Tears, a trzecie Barbara Pravi z Francji.

Zobacz też: Roksana Węgiel szczerze o Eurowizji. Zdradziła, co myśli o Rafale Brzozowskim. "To może tylko pogorszyć jego stan psychiczny"

Notowania przyznane przez OGAE Poll niestety nie wróżą nic dobrego Rafałowi Brzozowskiemu. Żaden z klubów nie przyznał piosence "The Ride" nawet jednego punktu. Z wynikiem równym zeru Polska zajmuje w zestawieniu ostatnie miejsce razem z Holandią, Słowenią, Portugalią, Północną Macedonią, Niemcami, Czechami, Austrią, Albanią i Gruzją.

Wyniki OGAE PollWyniki OGAE Poll fot. OGAE Poll

Anna PrzybylskaAutor muralu poświęconego Annie Przybylskiej tłumaczy: Jestem tylko człowiekiem

Przypomnijmy, że Eurowizja 2021 odbędzie się w dniach 18-22 maja w hali Ahoy w Rotterdamie. Obecnie trwają przygotowania do półfinałów. Pierwsza próba Rafała Brzozowskiego niestety nie była zbyt udana.

Więcej o: