Roksana Węgiel szczerze o Eurowizji. Zdradziła, co myśli o Rafale Brzozowskim. "To może tylko pogorszyć jego stan psychiczny"

W drugiej połowie maja odbędzie się konkurs Eurowizji. Na trzy tygodnie przed finałem głos zabrała Roksana Węgiel, która wypowiedziała się o kandydaturze Rafała Brzozowskiego.

Wielkimi krokami zbliża się Eurowizja, podczas której Polskę będzie reprezentował Rafał Brzozowski, wykonując utwór "The Ride". O kandydaturze prezentera TVP wypowiedziało się już sporo gwiazd polskiego show-biznesu, jak np. Edyta Górniak, która obiecała udzielić mu lekcji wokalnych. Na trzy tygodnie przed konkursem głos zabrała Roksana Węgiel - zwyciężczyni Eurowizji dla dzieci.

Edyta Górniak o maturze Allana: Dla mnie ten kawałek papierka nie jest do niczego potrzebnyEdyta Górniak nie wyśle syna na maturę? "Ten egzamin nie daje gwarancji niczego"

Zobacz wideo Jak Rafał Brzozowski zakumplował się z Edytą Górniak? "Czuję od niej wsparcie"

Roxie Węgiel o Eurowizji. Powiedziała, co myśli o kandydaturze Brzozowskiego

Roxie w rozmowie dla "Party" przyznała, że kibicuje Brzozowskiemu i wyraziła nadzieje, że jego występ pójdzie zgodnie z planem.

Ja bardzo trzymam kciuki za Rafała, bardzo mocno mu kibicuję, mam nadzieję, że wszystko pójdzie mu tak jak to sobie zaplanowali i wszystko mu się uda. Oczywiście całym sercem jestem z nim i mocno trzymam kciuki.

Węgiel odniosła się także do fali hejtu, jaka spłynęła na prezentera przy okazji jego kandydatury. Młodsza koleżanka z branży zaleciła mu, aby dla własnej komfortu psychicznego nie czytał komentarzy na swój temat w internecie.

Jest to obciążenie. Rafał musi się z tym wszystkim zmierzyć. Albo odciąć się od tego. Ja bym tego nie czytała na jego miejscu. Mam nadzieję, że tego nie robi, bo to może tylko pogorszyć jego stan psychiczny. Nic więcej.

Młoda wokalistka dodała, że choć każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii, to w internecie panuje w tym zakresie duża swoboda: 

To są komentarze pisane bez sensu. Rozumiem, że każdy może wyrazić swoją opinię, ale widziałam, co tam się dzieje i naprawdę mu współczuję.

'Milionerzy'. Które z podanych egzotycznych zwierząt żyje w Polsce na wolności i może zagrozić naszemu ekosystemowi?"Milionerzy". Które z podanych egzotycznych zwierząt żyje w Polsce i może zagrozić naszemu ekosystemowi?

Przypominamy, że tegoroczny konkurs Eurowizji odbędzie się między 18 a 22 maja w Rotterdamie. Będziecie kibicować Rafałowi?